7421 Lijn
Broeksterwâld - Dokkum, Busstation
Arriva
Arriva 7421 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7421 (Broeksterwâld) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Dokkum, Busstation en het eindpunt is Broeksterwâld, Haadwei.
Kies een van onderstaande bus 7421 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Broeksterwâld (2 haltes)
Dokkum, Busstation
Broeksterwâld, Haadwei
7421 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7421?
Op zondag rijdt de eerste bus 7421 om 10:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7421?
Op zondag gaat de laatste bus 7421 om 22:55..
Wanneer komt bus 7421 aan?
Wanneer komt de Broeksterwâld - Dokkum, Busstation Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Broeksterwâld - Dokkum, Busstation Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 7421 bus lijn op Konings verjaardag and Bevrijdingsdag?
De 7421 bus's diensttijden op Konings verjaardag and Bevrijdingsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 7421 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7421 bus station te bekijken.
Bus 7421 dienstregeling
7421 bus route gaat ook in het weekend. Normale vertrektijden: 10:55 - 22:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | 10:55 - 22:55 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7421 (van Dokkum, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7421 (Broeksterwâld) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
7421 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 7421 (Broeksterwâld) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
7421 (Arriva)
De eerste stop van de 7421 bus-route is Dokkum, Busstation en de laatste halte is Broeksterwâld, Haadwei. 7421 (Broeksterwâld) is operationeel op zondag.
Aanvullende informatie: 7421 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 7421 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7421 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7421 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 7421 (Broeksterwâld) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7421 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 7421, in Netherlands.
7421 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 74 - Enschede - Doetinchem/ Dienstregeling
- 6591 - Drachtstercompagnie - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling
- 46 - Sneek - Oudega/ Dienstregeling
- 382 - Waddinxveen via Zoetermeer A12 - Den Haag Centraal/ Dienstregeling
- 650 - Bocholtz via Gulpen - Maastricht Centrum/ Dienstregeling
- 9081 - Oudega - IJlst Station/ Dienstregeling
- 9141 - Lollum - Wommels, Provinciale weg/ Dienstregeling
- 7172 - Hegebeintum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 9061 - Heeg De Skatting - IJlst Station/ Dienstregeling
- 60 - Dokkum via Holwert - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 6201 - Lippenhuizen - Gorredijk Busstation/ Dienstregeling
- 6451 - Spanga - Wolvega Station/ Dienstregeling
- 7981 - Skingen - Dronryp Hoek Dronryp/ Dienstregeling
- 24 - 's-Heerenberg - Doetinchem/ Dienstregeling
- 674 - Ospel - Weert/ Dienstregeling
- 6221 - Terwispel Dorp - Gorredijk Busstation/ Dienstregeling
- 8271 - Winsum Kleasterdyk - Winsum Busstation/ Dienstregeling
- 67 - Roermond via Linne - Echt/ Dienstregeling
- 9021 - Wolsum - IJlst Station/ Dienstregeling
- 6621 - Nij Beets - Heerenveen, Busstation/ Dienstregeling