82 Lijn
Hamont Station
De Lijn
De Lijn 82 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 82 (Hamont Station) heeft in totaal 33 haltes. Het beginpunt is Lommel Ir Station en het eindpunt is Hamont Station.
Kies een van onderstaande bus 82 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hamont Station (33 haltes)
Lommel Ir Station
Lommel Kliniek
Lommel Autoweg
Lommel Kerk
Lutlommel Enneven
Lutlommel School
Grote-Barrier Grote-Barrier
Overpelt Fabrieken
Overpelt Dulco
Overpelt Mulkenstraat
Overpelt Houtmolen
Overpelt Ziekenhuis
Overpelt Overweg
Neerpelt Station Perron 1
Neerpelt College
Neerpelt Ankerweg
Neerpelt Wateringstraat
Sint-Huibrechts-Lille Overweg 58
Achel Quatre-Bras
Achel Bergeind
Achel Kerk
Achel Leenderdijk
Achel Nieuwe Kerk
Achel Statie
Achel Nieuwe Kerk
Achel Leenderdijk
Achel Kerk
Achel Bergeind
Hamont Industrieterrein
Hamont Krekelhoeve
Hamont Rusthuis
Hamont Stadswaag
Hamont Station
82 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 82?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 82 om 06:29
Hoe laat vertrekt de laatste bus 82?
Op zondag, woensdag gaat de laatste bus 82 om 17:53..
Wanneer komt bus 82 aan?
Wanneer komt de Hamont Station Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hamont Station Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 82 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 82 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 82 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 82 bus station te bekijken.
Bus 82 dienstregeling
82 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:29 - 21:28
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:29 - 21:28 | 31 - 61 |
di. | 06:29 - 21:28 | 31 - 61 |
wo. | 10:53 - 17:53 | 60 |
do. | 06:29 - 21:28 | 31 - 61 |
vr. | 06:29 - 21:28 | 31 - 61 |
za. | 08:52 - 20:52 | 60 |
zo. | 10:53 - 17:53 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 82 (van Lommel Ir Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 82 (Hamont Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
82 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 82 (Hamont Station) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
82 (De Lijn)
De eerste stop van de 82 bus-route is Lommel Ir Station en de laatste halte is Hamont Station. 82 (Hamont Station) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 82 heeft 33 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 60 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 82 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 82 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 82 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 82 (Hamont Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 82 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 82, in Belgique.
82 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 637 - Lanaken - Eisden - Maaseik/ Dienstregeling
- 76 - De Pinte - Gent - Lochristi - Wachtebeke/ Dienstregeling
- 358 - Beringen-Mijn - Genenbos - Lummen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 38 - Hasselt - Kortessem - Borgloon - Heers/ Dienstregeling
- 81 - Wervik - Geluwe - Menen - Rekkem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 491 - Gent St.-Pieters-Merelbeke-Lemberge-Herzele/ Dienstregeling
- 25 - Tienen - Wommersom - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 658 - Oudenaarde-Melden-Berchem-Zulzeke-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 562 - Schoolbus Waasmont - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 541 - Herentals - Olen - Voortkapel - Westerlo/ Dienstregeling
- 58 - Oudenaarde - Petegem - Wortegem - Waregem/ Dienstregeling
- 84 - Antwerpen L.O - Beveren - Vrasene - Kieldrecht/ Dienstregeling
- 2 - Duffel - Mijlstraat - Lier/ Dienstregeling
- 565 - Gent Zuid - Evergem - Doornzele/ Dienstregeling
- 238 - Tongeren - Overrepen - Borgloon/ Dienstregeling
- 564 - Gent Zuid-Evergem-Ertvelde-Oosteeklo-Bassevelde/ Dienstregeling
- R90 - Brussel Noord - Kortenberg - Leuven/ Dienstregeling
- 641 - Snelbus Wuustwezel via E19 - Antwerpen/ Dienstregeling
- 839 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Drongen Mirto/ Dienstregeling
- 169 - Bocholt - Lozen - Kaulille/ Dienstregeling