83 Lijn
Mol - Balen - Gerheide - Wezel - Lommel
De Lijn
De Lijn 83 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 83 (Lommel Kerk) heeft in totaal 31 haltes. Het beginpunt is Mol Station Perron 1 en het eindpunt is Lommel Kerk.
Kies een van onderstaande bus 83 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lommel Kerk (31 haltes)
Mol Station Perron 1
Mol Gasthuis
Mol Kerk
Mol Kleinendijk
Mol De Hutten
Balen Weg Op Rosselaar
Balen Tenderlo
Balen Overweg Vaartstraat
Balen Markt
Balen Rijsberg
Balen Wagenstraat
Balen Breden Els
Gerheide Kapel
Gerheide Recreatiepark Keiheuvel
Keiheuvel Ringlaan
Wezel Nethehof
Balen Neetlaan
Wezel Kloosterplein
Wezel Viaduct
Mol Blekestraat
Mol Kiezelweg
Werkplaatsen Stevensvennen
Werkplaatsen Kiezel
Werkplaatsen Dubbelrij
Werkplaatsen Dorperheide
Heeserbergen Kempensestraat
Lommel Guido Gezellestraat
Heeserbergen Dode Ven
Lommel Donkerstraat
Lommel Vreyshorring
Lommel Kerk
83 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 83?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 83 om 06:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 83?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 83 om 21:40..
Wanneer komt bus 83 aan?
Wanneer komt de Mol - Balen - Gerheide - Wezel - Lommel bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Mol - Balen - Gerheide - Wezel - Lommel bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 83 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 83 bus station te bekijken.
Bus 83 dienstregeling
83 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:10 - 21:40
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:10 - 21:40 | 30 - 60 |
di. | 06:10 - 21:40 | 30 - 60 |
wo. | 06:10 - 21:40 | 25 - 60 |
do. | 06:10 - 21:40 | 30 - 60 |
vr. | 06:10 - 21:40 | 30 - 60 |
za. | 08:40 - 21:40 | 60 |
zo. | 08:40 - 21:40 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 83 (van Mol Station Perron 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 83 (Lommel Kerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
83 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 83 (Lommel Kerk) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
83 (De Lijn)
De eerste stop van de 83 bus-route is Mol Station Perron 1 en de laatste halte is Lommel Kerk. 83 (Lommel Kerk) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 83 heeft 31 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 54 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 83 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 83 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 83 Realtime bus Tracker
Volg lijn 83 (Lommel Kerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 83 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 83, in Belgique.
83 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 661 - Zomergem - Eeklo/ Dienstregeling
- 163 - Roosdaal - Lennik - Halle/ Dienstregeling
- 621 - Gooik - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 512 - Schoolbus Leuven - Wezemaal - Haacht Don Bosco/ Dienstregeling
- 561 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Berlaarbaan - Lier/ Dienstregeling
- 48 - Blankenberge AZ Zeno - Ramskapelle -Knokke AZ Zeno/ Dienstregeling
- 390 - Aarschot - Tielt - Kapellen - Tienen/ Dienstregeling
- 51 - Berchem Station - Hove - Vremde/ Dienstregeling
- 252 - Aalst-Erpe-Vlekkem-Borsbeke-Hillegem-Zottegem/ Dienstregeling
- 541 - Moorslede - Dadizele - Menen/ Dienstregeling
- 610 - Antwerpen - Oelegem/ Dienstregeling
- 641 - Snelbus Wuustwezel via E19 - Antwerpen/ Dienstregeling
- 2 - Aalst Station - Erembodegem - ASZ/ Dienstregeling
- 805 - Snelbus Neerpelt - Bree - Genk/ Dienstregeling
- 243 - Kontich - Hove - Boechout - Broechem/ Dienstregeling
- 360 - Tienen - Hoegaarden - Geldenaken/ Dienstregeling
- 591 - Aalst - Hofstade - Lede - Serskamp - Wetteren/ Dienstregeling
- 556 - Lier station - Herderin - Duffel - Waarloos/ Dienstregeling
- 51 - Hasselt - Heusden/ Dienstregeling
- 431 - Turnhout - Vosselaar - Beerse - Rijkevorsel/ Dienstregeling