8371 Lijn
Sibrandabuorren - Grou Station
Arriva
Arriva 8371 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 8371 (Grou-Jirnsum) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Sibrandabuorren, Beekhuisstraat en het eindpunt is Grou, Station Grou-Jirnsum.
Kies een van onderstaande bus 8371 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Grou-Jirnsum (2 haltes)
Sibrandabuorren, Beekhuisstraat
Grou, Station Grou-Jirnsum
8371 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 8371?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 8371 om 06:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 8371?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 8371 om 22:20..
Wanneer komt bus 8371 aan?
Wanneer komt de Sibrandabuorren - Grou Station Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sibrandabuorren - Grou Station Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 8371 bus lijn op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag?
De 8371 bus's diensttijden op Bevrijdingsdag and Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 8371 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 8371 bus station te bekijken.
Bus 8371 dienstregeling
8371 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:20 - 22:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:20 - 22:20 | 60 |
di. | 06:20 - 22:20 | 60 |
wo. | 06:20 - 22:20 | 60 |
do. | 06:20 - 22:20 | 60 |
vr. | 06:20 - 22:20 | 60 |
za. | 07:25 - 22:25 | 60 |
zo. | 09:25 - 22:25 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 8371 (van Sibrandabuorren, Beekhuisstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 8371 (Grou-Jirnsum) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
8371 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 8371 (Grou-Jirnsum) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
8371 (Arriva)
De eerste stop van de 8371 bus-route is Sibrandabuorren, Beekhuisstraat en de laatste halte is Grou, Station Grou-Jirnsum. 8371 (Grou-Jirnsum) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 8371 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 8371 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 8371 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 8371 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 8371 (Grou-Jirnsum) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 8371 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 8371, in Netherlands.
8371 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 8101 - Achlum Jonkerschap - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 663 - Roermond - Herkenbosch/ Dienstregeling
- 70 - Venlo via Meijel - Weert/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Weert | Station - Boshoven/ Dienstregeling
- 7293 - Lioessens - Lauwersoog Veerhaven/ Dienstregeling
- 1 - Stadsdienst Parkstad | Hoensbroek via Heerlen - Bleijerheide/ Dienstregeling
- 9031 - Westhem De Kat - IJlst Station/ Dienstregeling
- 811 - Vlinder Venlo/ Dienstregeling
- 9081 - Oudega - IJlst Station/ Dienstregeling
- 187 - Leiden Centraal - Boskoop/ Dienstregeling
- 7075 - Holwerd Veerdam - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 7972 - Ried - Franeker Voorstraat/ Dienstregeling
- 673 - Leerdam - Gorinchem/ Dienstregeling
- 8462 - Rotsterhaule Kampweg - Joure Busstation/ Dienstregeling
- 108 - Wolvega - Scherpenzeel/ Dienstregeling
- 147 - Alphen aan den Rijn via Zevenhoven - Uithoorn/ Dienstregeling
- 7302 - Morra - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 7111 - Reitsum - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 8151 - Leons - Mantgum Station/ Dienstregeling
- 7282 - Paesens - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling