86 Lijn
Wageningen Busstation - Station Ede-Wageningen
RRReis
RRReis 86 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 86 (Ede-Wageningen Station) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Wageningen, Busstation (C) en het eindpunt is Ede, Station Ede-Wageningen I.
Kies een van onderstaande bus 86 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ede-Wageningen Station (16 haltes)
Wageningen, Busstation (C)
Wageningen, Van Uvenweg
Wageningen, Dijkgraaf
Wageningen, Bornsesteeg
Wageningen, Hoevestein
Wageningen, Buissteeg
Bennekom, Bosweg
Bennekom, Bart Van Elstplantsoen
Bennekom, Hof Van Sint Pieter
Bennekom, Molenstraat
Bennekom, Strooyweg
Bennekom, Heidelaan
Bennekom, Vossenweg
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg
Ede, Horalaan
Ede, Station Ede-Wageningen I
86 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 86?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 86 om 05:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 86?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 86 om 00:00..
Wanneer komt bus 86 aan?
Wanneer komt de Wageningen Busstation - Station Ede-Wageningen bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Wageningen Busstation - Station Ede-Wageningen bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 86 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 86 bus station te bekijken.
Bus 86 dienstregeling
86 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:58 - 00:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:58 - 00:00 | 30 - 30 |
di. | 05:58 - 00:00 | 30 - 30 |
wo. | 05:58 - 00:00 | 30 - 30 |
do. | 05:58 - 00:00 | 30 - 30 |
vr. | 05:58 - 00:00 | 30 - 30 |
za. | 07:30 - 00:00 | 30 |
zo. | 08:30 - 00:00 | 30 |
RRReis bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 86 (van Wageningen, Busstation (C)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 86 (Ede-Wageningen Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van RRReis.
86 lijn bus tarief
De prijzen van RRReis 86 (Ede-Wageningen Station) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van RRReis kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van RRReis gaan.
86 (RRReis)
De eerste stop van de 86 bus-route is Wageningen, Busstation (C) en de laatste halte is Ede, Station Ede-Wageningen I. 86 (Ede-Wageningen Station) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 86 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 22 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van RRReis, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 86 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 86 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 86 Realtime bus Tracker
Volg lijn 86 (Ede-Wageningen Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 86 bus tracker of een live RRReis bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor RRReis of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor RRReis en elk bus, inclusief lijn 86, in Netherlands.
86 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
RRReis in Netherlands
- 11 - Hengelo CS - Hasseler Es/ Dienstregeling
- 103 - Wageningen Busstation - Station Ede-Wageningen/ Dienstregeling
- 64 - Oldenzaal via Ootmarsum - Almelo/ Dienstregeling
- 508 - Enschede De Cromhoff - Stroinkslanden/ Dienstregeling
- 1 - Station Ede-W - Rietkampen - Veldhuizen - Station/ Dienstregeling
- 98 - Neede via Delden - Almelo/ Dienstregeling
- 9 - Hengelo - Enschede/ Dienstregeling
- 1 - Enschede Wesselerbrink - Universiteit Twente/ Dienstregeling
- 2 - Enschede Helmerhoek - Deppenbroek/ Dienstregeling
- 599 - Rossum - Ootmarsum/ Dienstregeling
- 97 - Haaksbergen - Holten/ Dienstregeling
- 7 - Enschede CS - Marssteden v.v./ Dienstregeling
- 625 - Almelo CS - Aalderinkshoek/ Dienstregeling
- 596 - Ootmarsum - Denekamp/ Dienstregeling
- 105 - Barneveld - Arnhem CS/ Dienstregeling
- 24 - Almelo CS - Schelfhorst/ Dienstregeling
- 63 - Borculo - Enschede/ Dienstregeling
- 26 - Almelo CS - Ziekenhuis/ Dienstregeling
- 23 - Almelo CS - Schelfhorst/ Dienstregeling
- 525 - Almelo CS - Aalderinkshoek/ Dienstregeling