86A Lijn
Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E
TEC Hainaut
TEC Hainaut 86A bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 86A (Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E) heeft in totaal 37 haltes. Het beginpunt is Leuze-En-Hainaut Sncb en het eindpunt is Peruwelz Sncb - Quai E.
Kies een van onderstaande bus 86A haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E (37 haltes)
Leuze-En-Hainaut Sncb
Leuze-En-Hainaut Place du Jeu De Balle
Leuze-En-Hainaut Gendarmerie
Leuze-En-Hainaut Avenue Général Jacques
Leuze-En-Hainaut Vieux Leuze
Leuze-En-Hainaut St Jean De Dieu
Leuze-En-Hainaut Soleil Levant
Willaupuis Chemin De Tourpes
Tourpes Ancienne Gare
Tourpes Route De Willaupuis, 29
Tourpes Bois Polard
Tourpes Place
Ellignies-Ste-Anne Rue Neuve
Ellignies-Ste-Anne Eglise
Ellignies-Ste-Anne Mon Plaisir
Wadelincourt Aubette
Wadelincourt Rue De Ramegnies
Wadelincourt La Cadie
Wadelincourt Doaire
Ramegnies Château
Thumaide Place
Thumaide Cimetière
Thumaide Sainte Brigitte
Basecles Bataille
Basecles Chasse Noël
Basecles Place De La Victoire
Basecles Eglise
Basecles Chasse Noël
Basecles Bataille
Basecles Rue De Péruwelz
Peruwelz Chemin De Basècles
Peruwelz Pont Français
Peruwelz Rue Ponchau
Peruwelz La Loquette
Peruwelz Place
Peruwelz Astrid
Peruwelz Sncb - Quai E
86A FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 86A?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 86A om 07:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 86A?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 86A om 12:11..
Wanneer komt bus 86A aan?
Wanneer komt de Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 86A bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 86A bus station te bekijken.
Bus 86A dienstregeling
86A bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:20 - 12:11
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:20 - 12:11 | 291 |
di. | 07:20 - 12:11 | 291 |
wo. | 07:20 - 12:18 | 298 |
do. | 07:20 - 12:11 | 291 |
vr. | 07:20 - 12:11 | 291 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 86A (van Leuze-En-Hainaut Sncb), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 86A (Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
86A lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 86A (Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
86A (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 86A bus-route is Leuze-En-Hainaut Sncb en de laatste halte is Peruwelz Sncb - Quai E. 86A (Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 86A heeft 37 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 34 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 86A bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 86A bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 86A Realtime Bus Tracker
Volg lijn 86A (Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 86A bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 86A, in Belgique.
86A - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 86A - Basecles Bataille→Leuze-En-Hainaut Sncb / Dienstregeling
- 86A - Basecles Eglise→Blaton Sncb / Dienstregeling
- 86A - Blaton Sncb→Leuze-En-Hainaut Sncb / Dienstregeling
- 86A - Blaton Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E / Dienstregeling
- 86A - Leuze-En-Hainaut Sncb→Basecles Eglise / Dienstregeling
- 86A - Leuze-En-Hainaut Sncb→Blaton Sncb / Dienstregeling
- 86A - Peruwelz Sncb - Quai E→Blaton Sncb / Dienstregeling
- 86A - Peruwelz Sncb - Quai E→Leuze-En-Hainaut Sncb / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 17 - Thieu - Mons/ Dienstregeling
- 126 - Enghien/Edingen - Braine-le-Comte/ Dienstregeling
- 95 - Tournai - Leuze-en-Hainaut/ Dienstregeling
- 36 - Seneffe -Manage - Haine-St-P. - La Louv. - Tivoli/ Dienstregeling
- 132 - La Louvière - Morlanwelz - Binche/ Dienstregeling
- 23 - Manage - Familleureux - La Louvière - Manage/ Dienstregeling
- 136 - Anderlues - La Louvière/ Dienstregeling
- Z - Tournai City : Tournai - Froyennes (Zoning)/ Dienstregeling
- 9 - Tournai - Ath/ Dienstregeling
- 29' - Quiévrain - Roisin/ Dienstregeling
- E44 - Mons - Binche/ Dienstregeling
- RT - Mouscr./Moeskr.-Tourcoing ( Risqu. Tout-Hôp. Dron)/ Dienstregeling
- 97 - Tournai - Renaix/Ronse/ Dienstregeling
- E42 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 19/ - Mons - Jemappes/ Dienstregeling
- 37 - Houdeng - La Louvière Sud/ Dienstregeling
- 34/ - Mons - Binche/ Dienstregeling
- 8 - Dour - Erquennes/ Dienstregeling
- 491 - Tournai - Mortagne / Péruwelz/ Dienstregeling