86C Lijn
Leuze - Péruwelz
TEC Hainaut
TEC Hainaut 86C bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 86C (Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb) heeft in totaal 9 haltes. Het beginpunt is Blicquy Chapelle en het eindpunt is Leuze-En-Hainaut Sncb.
Bus 86C vertrekt volgende week eens per dag om 16:48 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 86C haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb (9 haltes)
Blicquy Chapelle
Blicquy Eglise
Blicquy Institut Porte Ouverte
Chapelle-A-Oie Eglise
Leuze-En-Hainaut Héros Leuzois
Leuze-En-Hainaut Le Tiercé
Leuze-En-Hainaut Rue D'Ath
Leuze-En-Hainaut Collégiale Saint-Pierre
Leuze-En-Hainaut Sncb
86C FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 86C?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 86C om 16:48
Hoe laat vertrekt de laatste bus 86C?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 86C om 16:48..
Wanneer komt bus 86C aan?
Wanneer komt de Leuze - Péruwelz Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Leuze - Péruwelz Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Hainaut's 86C bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 86C bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 86C bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 86C bus station te bekijken.
Bus 86C dienstregeling
86C bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 16:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:48 | Enkel vertrek |
di. | 16:48 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 16:48 | Enkel vertrek |
vr. | 16:48 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 86C (van Blicquy Chapelle), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 86C (Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
86C lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 86C (Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
86C (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 86C bus-route is Blicquy Chapelle en de laatste halte is Leuze-En-Hainaut Sncb. 86C (Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 86C heeft 9 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 86C bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 86C bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 86C Realtime Bus Tracker
Volg lijn 86C (Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 86C bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 86C, in Belgique.
86C - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Blicquy Chapelle / Dienstregeling
- 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E / Dienstregeling
- 86C - Peruwelz Sncb - Quai E→Leuze-En-Hainaut Sncb / Dienstregeling
- 86C - Peruwelz Sncb - Quai E→Quevaucamps Pâturages / Dienstregeling
- 86C - Quevaucamps Pâturages→Leuze-En-Hainaut Sncb / Dienstregeling
- 86C - Quevaucamps Pâturages→Peruwelz Sncb - Quai E / Dienstregeling
- 86C - Thumaide Sainte Brigitte→Leuze-En-Hainaut Sncb / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 23 - Mons - Hyon - Asquillies/ Dienstregeling
- BLQ - Proxibus Quévy/ Dienstregeling
- 13 - Saint-Ghislain - Quevaucamps/ Dienstregeling
- 24 - Maurage - Bray - Mons/ Dienstregeling
- 37/ - Houdeng - Jolimont/ Dienstregeling
- 32 - Le Roeulx - Maurage/ Dienstregeling
- 29' - Quiévrain - Roisin/ Dienstregeling
- 483 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 96 - Mons - Aulnois/ Dienstregeling
- 26 - Soignies - Horrues/ Dienstregeling
- 38 - La Louvière - Trivières/ Dienstregeling
- 2 - Mons - Dour/ Dienstregeling
- 17 - Thieu - Mons/ Dienstregeling
- M - Desserte de Mouscron/Moeskr. (SNCB -Chée Ballons)/ Dienstregeling
- 23 - Manage - Familleureux - La Louvière - Manage/ Dienstregeling
- 42 - Enghien/Edingen - Neufvilles/ Dienstregeling
- 108 - Binche - Erquelinnes/ Dienstregeling
- 491 - Tournai - Mortagne / Péruwelz/ Dienstregeling
- 82 - Mons - Trazegnies/ Dienstregeling
- 10 - Ath - Ellezelles/ Dienstregeling