88 Lijn
Uz-Vub
STIB
STIB 88 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 88 (Uz-Vub) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is De Brouckere en het eindpunt is Uz-Vub.
Kies een van onderstaande bus 88 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Uz-Vub (28 haltes)
De Brouckere
Rogier
Gare du Nord
Wtc
Willebroek
Tour Et Taxis / Thurn En Taxis
Entrepôt / Stapelhuis
Andree De Jongh
Pouchkine / Poesjkin
Nekkersdal
Bockstael
Bockstael
Emile Delva
Jacobs Fontaine
Prince Leopold
Guill. De Greef
Cim. De Jette
Demineurs
Gare De Jette / Station Jette
Lorge
Crocq
Hôpital Des Enfants / Kinderziekenhuis
Boule Et Bill / Bollie En Billie
Audrey Hepburn
Arbre Ballon / Dikke Beuk
Uz-Pédiatrie / Uz-Pediatrie
Uz Brussel
Uz-Vub
88 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 88?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 88 om 00:14
Hoe laat vertrekt de laatste bus 88?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 88 om 23:54..
Wanneer komt bus 88 aan?
Wanneer komt de Uz-Vub Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Uz-Vub Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 88 (Uz-Vub) bus tarief?
Het Uz-Vub Uz-Vub) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 88 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 88 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 88 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 88 bus station te bekijken.
Bus 88 dienstregeling
88 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:14 - 23:54
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:14 - 23:54 | 10 - 16 |
di. | 00:14 - 23:54 | 10 - 16 |
wo. | 00:14 - 23:54 | 10 - 16 |
do. | 00:14 - 23:54 | 10 - 16 |
vr. | 00:14 - 23:54 | 10 - 16 |
za. | 00:14 - 23:54 | 12 - 20 |
zo. | 00:14 - 23:54 | 15 - 20 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 88 (van De Brouckere), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 88 (Uz-Vub) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
88 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 88 (Uz-Vub) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
88 (STIB)
De eerste stop van de 88 bus-route is De Brouckere en de laatste halte is Uz-Vub. 88 (Uz-Vub) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 88 heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 88 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 88 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 88 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 88 (Uz-Vub) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 88 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 88, in Belgique.
88 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- T3 - Esplanade - Churchill/ Dienstregeling
- 71 - De Brouckere - Delta/ Dienstregeling
- N08 - Gare Centrale - Wiener/ Dienstregeling
- 76 - Kraainem - Oppem/ Dienstregeling
- 21 - Maes - Luxembourg/ Dienstregeling
- 38 - Gare Centrale - Heros/ Dienstregeling
- T81 - Marius Renard - Montgomery
- 27 - Luxembourg - Pleiades/ Dienstregeling
- 77 - Kraainem - Hippodrome/ Dienstregeling
- 89 - Westland Shopping - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 74 - Uccle-stalle - Clemence Everard/ Dienstregeling
- 79 - Kraainem - Schuman/ Dienstregeling
- 57 - Gare Du Nord - Hopital Militaire/ Dienstregeling
- 45 - Roodebeek - Saint-vincent/ Dienstregeling
- N10 - Gare Centrale - Fort-jaco/ Dienstregeling
- N11 - Gare Centrale - Homborch/ Dienstregeling
- 54 - Trone - Forest (bervoets)/ Dienstregeling
- N16 - Gare Centrale - Gare De Berchem/ Dienstregeling
- 46 - Moortebeek - Wtc-glibert/ Dienstregeling