89 Lijn
Venlo
Arriva
Arriva 89 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 89 (Venlo) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Venray, Station en het eindpunt is Venlo, Station.
Kies een van onderstaande bus 89 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Venlo (26 haltes)
Venray, Station
Oostrum, De Hulst
Horst, Oude Lind
Horst, Schutroedeplein
Horst, Loevestraat
Horst, Doolgaardstraat
Horst, Venloseweg
Melderslo, Massenweg
Lottum, Zwaanenheike
Lottum, Markt
Lottum, De Lom De Berghlaan
Lottum, Opperdonkseweg
Lottum, De Bongerd
Grubbenvorst, Kaldenbroek
Grubbenvorst, Schoolstraat
Grubbenvorst, Baersdoncklaan
Grubbenvorst, Molenveld
Grubbenvorst, Grubbenhove
Grubbenvorst, Dr. Baggen
Grubbenvorst, Raaieind
Blerick, Parlevinkerweg
Blerick, De Sondert
Blerick, Kazernestraat
Blerick, Station
Venlo, Koninginnesingel
Venlo, Station
89 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 89?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag rijdt de eerste bus 89 om 06:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus 89?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste bus 89 om 18:20..
Wanneer komt bus 89 aan?
Wanneer komt de Venlo Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Venlo Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 89 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 89 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 89 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 89 bus station te bekijken.
Bus 89 dienstregeling
89 bus route is actief op maandag tot donderdag. Reguliere tijden: 06:40 - 18:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:40 - 18:20 | 31 - 309 |
di. | 06:40 - 18:20 | 31 - 309 |
wo. | 06:40 - 18:20 | 31 - 309 |
do. | 06:40 - 18:20 | 31 - 309 |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 89 (van Venray, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 89 (Venlo) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
89 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 89 (Venlo) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
89 (Arriva)
De eerste stop van de 89 bus-route is Venray, Station en de laatste halte is Venlo, Station. 89 (Venlo) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag.
Aanvullende informatie: 89 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 52 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 89 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 89 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 89 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 89 (Venlo) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 89 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 89, in Netherlands.
89 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 7983 - Skingen - Franeker Station/ Dienstregeling
- 603 - Busstation - Firda Wilaarderburen/ Dienstregeling
- 6211 - Luxwoude - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 626 - Hedel - Gorinchem/ Dienstregeling
- 9533 - Oudega - Hemelum Flinkeboskje/ Dienstregeling
- 71 - Weert via Roggel - Meijel/ Dienstregeling
- 6281 - Fochteloo - Oosterwolde Busstation/ Dienstregeling
- 7283 - Paesens - Lauwersoog Veerhaven/ Dienstregeling
- 166 - Well - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 6531 - Kootstertille - Buitenpost, Station/ Dienstregeling
- 68 - Roermond via Stevensweert - Echt/ Dienstregeling
- 7 - Stadsdienst Parkstad | Ubach over Worms via Heerlen - Zuyderland MC/ Dienstregeling
- 8042 - Boer - Franeker Station/ Dienstregeling
- 513 - Feanwâlden via Surhuisterveen - Drachten/ Dienstregeling
- 655 - Gulpen via Ubachsberg - Heerlen/ Dienstregeling
- 155 - Lauwersoog - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 4 - Stadsdienst Parkstad | Hoensbroek via Heerlen - Parkstad Stadion/ Dienstregeling
- 663 - Roermond - Herkenbosch/ Dienstregeling
- 6581 - De Wilgen - Drachten, Transferium Oost/ Dienstregeling
- 9391 - Molkwerum Hellingstrjitte - Koudum Molkwerum/ Dienstregeling