8921 Lijn
Sneek
Arriva
Arriva 8921 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 8921 (Sneek) heeft in totaal 2 haltes. Het beginpunt is Easterein, Stittenserleane en het eindpunt is Sneek, Busstation.
Kies een van onderstaande bus 8921 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sneek (2 haltes)
Easterein, Stittenserleane
Sneek, Busstation
8921 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 8921?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 8921 om 06:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 8921?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 8921 om 22:20..
Wanneer komt bus 8921 aan?
Wanneer komt de Sneek Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sneek Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 8921 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 8921 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 8921 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 8921 bus station te bekijken.
Bus 8921 dienstregeling
8921 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:20 - 22:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:20 - 22:20 | 60 |
di. | 06:20 - 22:20 | 60 |
wo. | 06:20 - 22:20 | 60 |
do. | 09:20 - 22:20 | 60 |
vr. | 06:20 - 22:20 | 60 |
za. | 07:20 - 22:20 | 60 |
zo. | 09:20 - 22:20 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 8921 (van Easterein, Stittenserleane), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 8921 (Sneek) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
8921 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 8921 (Sneek) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
8921 (Arriva)
De eerste stop van de 8921 bus-route is Easterein, Stittenserleane en de laatste halte is Sneek, Busstation. 8921 (Sneek) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 8921 heeft 2 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 20 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 8921 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 8921 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 8921 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 8921 (Sneek) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 8921 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 8921, in Netherlands.
8921 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 7591 - Triemen - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 7241 - Oosternijkerk Nijkerk - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 7154 - Burdaard - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 8092 - Wjelsryp - Franeker Station/ Dienstregeling
- 7372 - Wetsens - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 292 - Rotterdam Capelsebrug - Lekkerkerk/ Dienstregeling
- 70 - Minnertsga - Leeuwarden/ Dienstregeling
- 7143 - Wanswert - Oentsjerk/ Dienstregeling
- 6141 - Kortehemmen - Drachten Transferium Oost/ Dienstregeling
- 511 - Akkrum - Drachten/ Dienstregeling
- 7392 - Engwierum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 6551 - Surhuizum - Buitenpost, Station/ Dienstregeling
- 79 - Horst/Sevenum - Panningen/ Dienstregeling
- 623 - Doetinchem Station - Graafschap College/ Dienstregeling
- 102 - Makkum - Hindeloopen/ Dienstregeling
- 8831 - Hidaard - Sneek Busstation/ Dienstregeling
- 44 - Tiel via Maurik - Wageningen/ Dienstregeling
- 9522 - Elahuizen - Balk Harich Rotonde/ Dienstregeling
- 6111 - De Tike Dorp - Drachten Transferium Oost/ Dienstregeling
- 74 - Franeker via Minnertsga - Leeuwarden/ Dienstregeling