קו 95
דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 95 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדם המכבים /חרצית ומסתיים ביערות ישראל/יערות בארי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 95 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי (34 תחנות)
דם המכבים /חרצית
דם המכבים/שד. החשמונאים
זכריה הנביא/עמק האלה
עמק האלה/תשרי
עמק האלה/ לב העמק
עמק האלה /הלוח העברי
בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד
בי''ס כרמים/עמק חרוד
עמק חרוד/תשרי
בי''ס כרמים/עמק חרוד
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
משה דיין/עמק בית שאן
משה דיין/דוד אלעזר
חיים ברלב/משה דיין
בית ספר ממלכתי ט'/משה דיין
תכלת /אבני חושן
תכלת/מגדל המנורה
לשם/תכלת
תרשיש/אבני חושן
אודם/יהלום
יהלום/גינות זבולון
עמק זבולון/חטיבה שבע
פז/אבני חושן
צוקית/שדרות יצחק רבין
חסידה/סלעית
דוכיפת
דוכיפת/שלדג
שלדג/דוכיפת
חסידה/שלדג
דוכיפת/נחליאלי
יערות ישראל/יהודה המכבי
יערות ישראל/יער בן שמן
יערות ישראל/יער הזורע
יערות ישראל/יערות בארי
שאלות ותשובות לגבי קו 95
מתי מתחיל לפעול קו 95?
קו 95 מתחיל לפעול ב-11:40 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 95 מפסיק לעבוד?
קו 95 מפסיק לפעול ב-12:30 בשני
מתי מגיע קו 95?
כדי לראות מתי קו דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 95 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 95 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 95 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 95 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 95
קו 95 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 11:40 - 15:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:40 - 15:20 | 10 - 65 |
ב׳ | 12:00 - 12:30 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 11:40 - 15:20 | 10 - 65 |
ה׳ | 11:40 - 15:20 | 10 - 65 |
ו׳ | 11:45 - 13:30 | 10 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל95 (מ דם המכבים /חרצית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 95
תעריף הנסיעה ב95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
95 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 95 היא דם המכבים /חרצית והתחנה האחרונה היא יערות ישראל/יערות בארי.
קו 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 95. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 95.
מעקב אחר קו האוטובוס 95 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 95 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 95 ב-ישראל
95 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 155 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים