קו 967
בית שאן←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 967 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 967 (בית שאן←ירושלים) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 967 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←ירושלים (41 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
כביש 90/תל תאומים
צומת רויה/כביש 90
כביש 90/שדי תרומות
צומת מירב מלכישוע/כביש 90
מחסום מחולה/כביש 90
מושב מחולה/כביש 90
שדמות מחולה/כביש 90
מחנה ברווז/כביש 90
צומת ברוש/כביש 90
צומת ארגמן/כביש 90
צומת משואה/כביש 90
מחנה אריה
צומת משואה/כביש 90
מועצה אזורית בקעת הירדן
צומת יפית/כביש 90
מרכז מסחרי מפגש הביקעה
צומת פצאל/כביש 90
צומת תומר/כביש 90
צומת גילגל/כביש 90
צומת נירן/כביש 90
צומת נעמה/כביש 90
צומת גשר אלנבי/כביש 90
צומת מחנה נבו/כביש 90
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת בית הערבה
צומת בית הערבה החדש
צומת אלמוג
צומת נבי מוסא
צומת מצפה יריחו
צומת כפר אדומים
צומת מישור אדומים
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
מצודת אדומים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/'יגאל ידין
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 967
מתי מתחיל לפעול קו 967?
קו 967 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 967 מפסיק לעבוד?
קו 967 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 967?
כדי לראות מתי קו בית שאן←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 967 (בית שאן←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←ירושלים (בית שאן←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 967 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 967 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 967
קו 967 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:00 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 15:30 | 35 - 255 |
ב׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ה׳ | 05:00 - 15:30 | 35 - 195 |
ו׳ | 07:05 - 13:15 | 75 - 175 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 45 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל967 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 967 (בית שאן←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 967
תעריף הנסיעה ב967 (בית שאן←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
967 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 967 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 967 (בית שאן←ירושלים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 967. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 967.
מעקב אחר קו האוטובוס 967 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 967 (בית שאן←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 967 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 967 ב-ישראל
967 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 36 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 940 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים