98 Lijn
Tessenderlo-Vorst-Zittaart-Meerhout-Geel
De Lijn
De Lijn 98 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 98 (Geel Station Perron 4) heeft in totaal 29 haltes. Het beginpunt is Tessenderlo Groenstraat en het eindpunt is Geel Station Perron 4.
Kies een van onderstaande bus 98 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Geel Station Perron 4 (29 haltes)
Tessenderlo Groenstraat
Tessenderlo Rode Heide
Tessenderlo Kerk
Tessenderlo Broedersschool
Tessenderlo Het Loo
Tessenderlo Baalbergstraat
Tessenderlo Baal
Klein Vorst Kerk
Vorst Heistraat
Klein Vorst Kattestraat
Zittaart Biezenhoed
Zittaart Lindestraat
Kiezel Rotonde
Zittaart Schans
Zittaart Smid
Meerhout Kabien
Meerhout Beerstraat
Meerhout Jagersweg
Meerhout Gebergte
Meerhout Zavelberg
Geel Lissenvijver
Geel Malosewaver
Geel Meerhoutseweg
Geel Kievermont
Geel Molsesteenweg
Geel Sint-Dimpnaplein
Geel Nieuwstraat
Geel Stadspark
Geel Station Perron 4
98 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 98?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 98 om 06:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 98?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 98 om 20:20..
Wanneer komt bus 98 aan?
Wanneer komt de Tessenderlo-Vorst-Zittaart-Meerhout-Geel Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Tessenderlo-Vorst-Zittaart-Meerhout-Geel Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 98 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 98 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 98 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 98 bus station te bekijken.
Bus 98 dienstregeling
98 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:20 - 20:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:20 - 20:20 | 25 - 64 |
di. | 06:20 - 20:20 | 25 - 64 |
wo. | 06:20 - 20:20 | 25 - 64 |
do. | 07:20 - 20:20 | 60 |
vr. | 06:20 - 20:20 | 25 - 64 |
za. | 07:20 - 20:20 | 60 |
zo. | 07:20 - 20:20 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 98 (van Tessenderlo Groenstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 98 (Geel Station Perron 4) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
98 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 98 (Geel Station Perron 4) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
98 (De Lijn)
De eerste stop van de 98 bus-route is Tessenderlo Groenstraat en de laatste halte is Geel Station Perron 4. 98 (Geel Station Perron 4) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 98 heeft 29 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 53 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 98 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 98 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 98 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 98 (Geel Station Perron 4) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 98 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 98, in Belgique.
98 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 446 - Nieuwmoer - Brecht - scholen Malle/ Dienstregeling
- 91 - Zaventem Luchthaven-Kortenberg-Everberg-Leuven/ Dienstregeling
- 1 - Halle Station - AZ - Breedhout/ Dienstregeling
- 54 - Aalst - Hofstade - Berlare - Lokeren/ Dienstregeling
- 33 - Herentals-Kasterlee-Turnhout/ Dienstregeling
- 576 - Kortenberg - Leuven/ Dienstregeling
- 374 - Leuven - Houwaart - Tielt/ Dienstregeling
- 620 - Meerle - Hoogstraten-Antwerpen via Schoten Centrum/ Dienstregeling
- 99 - Merksem Nolfplein - AZ Jan Palfijn - Luchtbal/ Dienstregeling
- 630 - Wijgmaal Station - Haasrode Brabanthal/ Dienstregeling
- 440 - Oostmalle - Brecht/ Dienstregeling
- 80 - Roeselare - Beveren - Ardooie - Pittem - Tielt/ Dienstregeling
- 737 - Gent Sint-Pieters-Oostakker-Wachtebeke-Zelzate/ Dienstregeling
- 902 - Dadizele - Moorslede - Roeselare/ Dienstregeling
- 712 - Ieper - Kemmel - Mesen - Le Bizet/ Dienstregeling
- 501 - Schoolbus Mechelen - Keerbergen/ Dienstregeling
- 10 - Genk - Bilzen - Tongeren/ Dienstregeling
- 234 - Berlare - Schoonaarde - Dendermonde/ Dienstregeling
- 561 - Schoolbus Oplinter - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 524 - Schoolbus Tielt - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling