E21 Lijn
Verviers - Malmedy
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers E21 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus E21 (Verviers Gare Centrale→Les Plenesses Station) heeft in totaal 5 haltes. Het beginpunt is Verviers Gare Centrale en het eindpunt is Les Plenesses Station.
Bus E21 vertrekt volgende week eens per dag om 05:25 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus E21 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Verviers Gare Centrale→Les Plenesses Station (5 haltes)
Verviers Gare Centrale
Chaineux Rue du Trèfle
Les Plenesses Rue du Tiège
Les Plenesses Rue Des Nouvelles Technologies
Les Plenesses Station
E21 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus E21?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus E21 om 05:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus E21?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus E21 om 05:25..
Wanneer komt bus E21 aan?
Wanneer komt de Verviers - Malmedy bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Verviers - Malmedy bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een E21 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde E21 bus station te bekijken.
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over E21 (van Verviers Gare Centrale), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van E21 (Verviers Gare Centrale→Les Plenesses Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
E21 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers E21 (Verviers Gare Centrale→Les Plenesses Station) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
E21 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de E21 bus-route is Verviers Gare Centrale en de laatste halte is Les Plenesses Station. E21 (Verviers Gare Centrale→Les Plenesses Station) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: E21 heeft 5 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde E21 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de E21 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn E21 Realtime bus Tracker
Volg lijn E21 (Verviers Gare Centrale→Les Plenesses Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn E21 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn E21, in Belgique.
E21 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- E21 - Malmedy Gare→Les Plenesses Station / Dienstregeling
- E21 - Les Plenesses Station→Butgenbach Kreuzung / Dienstregeling
- E21 - Malmedy Gare→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- E21 - Butgenbach Kreuzung→Verviers Gare Centrale / Dienstregeling
- E21 - Verviers Gare Centrale→Malmedy Gare / Dienstregeling
- E21 - Butgenbach Kreuzung→Les Plenesses Station / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 9 - Liège - Seraing - Engihoul - Flône - Tihange - Huy/ Dienstregeling
- 138 - Liège - Fléron - Herve - Battice - Verviers/ Dienstregeling
- 18 - Gare Léopold - Bressoux - Droixhe - Marché Couvert/ Dienstregeling
- 158 - Chênée - Sart-Tilman/ Dienstregeling
- 111 - Proxibus de Seraing/ Dienstregeling
- 752 - Solwaster - Ster -Burnenville-Stavelot-Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 29 - Rép. Française - Chênée (Thiers) - Les Bruyères/ Dienstregeling
- 27 - Darchis - Ougrée - Bois Abbaye - Seraing - Jemeppe/ Dienstregeling
- 265 - Aywaille - Lierneux - Verleumont/ Dienstregeling
- 401 - Vielsalm - St.Vith - Manderfeld - Losheimergraben/ Dienstregeling
- 6 - Quai Roosevelt - Herstal - Wandre - Cheratte/ Dienstregeling
- 122 - Montegnée - Tilleur - St-Nicolas/ Dienstregeling
- 61 - St-Lambert - Tilleur/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 81 - St-Lambert - Montegnée - Grâce-Hollogne - Mons/ Dienstregeling
- 294 - Verviers - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 465 - Barvaux - Bomal - Aywaille - La Reid/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling
- 70 - St-Lambert - Rocourt - Liers - Slins/ Dienstregeling