IC Lijn
Mol→Anvers-Central
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB IC trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein IC (Mol→Anvers-Central) heeft in totaal 7 stations. Het beginpunt is Mol en het eindpunt is Anvers-Central.
Trein IC vertrekt volgende week eens per dag om 04:58 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag.
Kies een van onderstaande trein IC stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mol→Anvers-Central (7 haltes)
Mol
Geel
Olen
Herentals
Lierre
Anvers-Berchem
Anvers-Central
IC FAQ
Wanneer gaat de eerste trein IC?
Op maandag, dinsdag, woensdag rijdt de eerste trein IC om 04:58
Hoe laat vertrekt de laatste trein IC?
Op dinsdag, woensdag gaat de laatste trein IC om 04:58..
Wanneer komt trein IC aan?
Wanneer komt de Mol→Anvers-Central Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Mol→Anvers-Central Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt NMBS/SNCB's IC trein lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De IC trein's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een IC trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde IC trein station te bekijken.
Trein IC dienstregeling
IC trein lijn is actief op dinsdag tot woensdag. Reguliere tijden: 04:58
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:58 - 21:58 | 1020 |
di. | 04:58 | Enkel vertrek |
wo. | 04:58 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over IC (van Mol), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van IC (Mol→Anvers-Central) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
IC lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB IC (Mol→Anvers-Central) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
IC (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de IC trein-route is Mol en de laatste halte is Anvers-Central. IC (Mol→Anvers-Central) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag.
Aanvullende informatie: IC heeft 7 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 53 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde IC trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de IC trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn IC Realtime Trein Tracker
Volg lijn IC (Mol→Anvers-Central) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn IC trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn IC, in Belgique.
IC - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- IC - Courtrai - Schaerbeek/ Dienstregeling
- L - Arlon - Kleinbettingen (LU)/ Dienstregeling
- L - Courtrai - Londerzeel
- S81 - Louvain-la-Neuve - Schaerbeek/ Dienstregeling
- L - Anvers-Central - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- S51 - Audenarde - Gand-Saint-Pierre/ Dienstregeling
- L - Bruges - Malines/ Dienstregeling
- IC - Fleurus - Wavre
- IC - Courtrai - Lichtervelde/ Dienstregeling
- S8 - Louvain-la-Neuve - Ottignies/ Dienstregeling
- L - Audenarde - Courtrai/ Dienstregeling
- S8 - Bruxelles-Luxembourg - Zottegem
- IC - Bruxelles-Nord - Gand-Saint-Pierre/ Dienstregeling
- P - Alost - Burst/ Dienstregeling
- IC - Fleurus - Louvain/ Dienstregeling
- IC - Flémalle-Haute - Liège-Guillemins
- S1 - Anvers-Central - Charleroi-Central/ Dienstregeling
- EXP - Ostende - Rochefort-Jemelle
- IC - Anvers-Central - Liers
- S41 - Aachen Hbf (DE) - Aachen Hbf (DE)/ Dienstregeling