L Lijn
Libramont→Houyet
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein L (Libramont→Houyet) heeft in totaal 8 stations. Het beginpunt is Libramont en het eindpunt is Houyet.
Kies een van onderstaande trein L stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Libramont→Houyet (8 haltes)
Libramont
Bertrix
Paliseul
Carlsbourg
Graide
Gedinne
Beauraing
Houyet
L FAQ
Wanneer gaat de eerste trein L?
Op vrijdag rijdt de eerste trein L om 06:15
Hoe laat vertrekt de laatste trein L?
Op zondag gaat de laatste trein L om 17:15..
Wanneer komt trein L aan?
Wanneer komt de Libramont→Houyet Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Libramont→Houyet Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt NMBS/SNCB's L trein lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De L trein's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een L trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde L trein station te bekijken.
Trein L dienstregeling
L trein lijn actief op donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag. Reguliere diensturen: 07:15 - 19:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 07:15 - 19:15 | 120 |
vr. | 06:15 - 19:15 | 60 |
za. | 07:15 - 19:15 | 120 |
zo. | 07:15 - 17:15 | 120 |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over L (van Libramont), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van L (Libramont→Houyet) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
L lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB L (Libramont→Houyet) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
L (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de L trein-route is Libramont en de laatste halte is Houyet. L (Libramont→Houyet) is operationeel op donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag.
Aanvullende informatie: L heeft 8 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 64 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde L trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de L trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn L Realtime Trein Tracker
Volg lijn L (Libramont→Houyet) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn L trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn L, in Belgique.
L - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- S61 - Fleurus - Namur/ Dienstregeling
- IC - Mouscron - Saint-Nicolas/ Dienstregeling
- IC - Termonde - Tournai
- L - Hasselt - Louvain/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Termonde/ Dienstregeling
- L - Dinant - Namur/ Dienstregeling
- IC - Bruges - Knokke/ Dienstregeling
- IC - Gand-Saint-Pierre - Louvain/ Dienstregeling
- S64 - Charleroi-Central - Couvin/ Dienstregeling
- P - Mons - Quiévrain/ Dienstregeling
- IC - Brussels Airport-Zaventem - Hal/ Dienstregeling
- EXTRA - Genk - Hasselt
- IC - Louvain - Malines/ Dienstregeling
- P - Liège-Guillemins - Marloie/ Dienstregeling
- L - Grammont - Mons/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Mol/ Dienstregeling
- P - Charleroi-Central - Mariembourg/ Dienstregeling
- P - Courtrai - Ostende/ Dienstregeling
- S61 - Charleroi-Central - Tamines/ Dienstregeling
- L - Louvain - Schaerbeek/ Dienstregeling