L Lijn
Bruges→Malines
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein L (Bruges→Malines) heeft in totaal 25 stations. Het beginpunt is Bruges en het eindpunt is Malines.
Kies een van onderstaande trein L stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bruges→Malines (25 haltes)
Bruges
Oostkamp
Beernem
Maria-Aalter
Aalter
Bellem
Hansbeke
Landegem
Tronchiennes
Gand-Saint-Pierre
Merelbeke
Melle
Kwatrecht
Wetteren
Schellebelle
Wichelen
Schoonaarde
Oudegem
Termonde
Baasrode-Zuid
Buggenhout
Malderen
Londerzeel
Kapelle-Op-Den-Bos
Malines
L FAQ
Wanneer gaat de eerste trein L?
Op zondag rijdt de eerste trein L om 04:34
Hoe laat vertrekt de laatste trein L?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste trein L om 04:34..
Wanneer komt trein L aan?
Wanneer komt de Bruges→Malines trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bruges→Malines trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een L trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde L trein station te bekijken.
Trein L dienstregeling
L trein lijn actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 05:34 - 04:34
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:34 - 04:34 | 187 |
di. | 05:34 - 04:34 | 187 |
wo. | 05:34 - 04:34 | 187 |
do. | 05:34 - 04:34 | 187 |
vr. | 05:34 - 06:36 | 62 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | 04:34 | Enkel vertrek |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over L (van Bruges), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van L (Bruges→Malines) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
L lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB L (Bruges→Malines) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
L (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de L trein-route is Bruges en de laatste halte is Malines. L (Bruges→Malines) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: L heeft 25 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 113 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde L trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de L trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn L Realtime trein Tracker
Volg lijn L (Bruges→Malines) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn L trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn L, in Belgique.
L - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- P - Bomal - Liège-Guillemins/ Dienstregeling
- P - Arlon - Herstal/ Dienstregeling
- IC - Liège-Saint-Lambert - Tournai/ Dienstregeling
- P - Ciney - Libramont/ Dienstregeling
- L - Saint-Nicolas - Tamise/ Dienstregeling
- P - La Louvière-Sud - Mons/ Dienstregeling
- S41 - Hasselt - Tongres/ Dienstregeling
- P - Gembloux - Ottignies/ Dienstregeling
- IC - Hasselt - Tongres/ Dienstregeling
- S6 - Schaerbeek - Zottegem
- S64 - Charleroi-Central - Couvin/ Dienstregeling
- S34 - Anvers-Berchem - Lokeren/ Dienstregeling
- S81 - Louvain-la-Neuve - Schaerbeek/ Dienstregeling
- P - Louvain - Malines/ Dienstregeling
- S61 - Namur - Wavre/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Roulers/ Dienstregeling
- P - Bruxelles-Midi - Luxembourg (LU)/ Dienstregeling
- IC - Bruxelles-Midi - Courtrai/ Dienstregeling
- S63 - Charleroi-Central - Erquelinnes/ Dienstregeling
- IC - Namur - Tournai/ Dienstregeling