L Lijn
Bomal→Marloie
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein L (Bomal→Marloie) heeft in totaal 5 stations. Het beginpunt is Bomal en het eindpunt is Marloie.
Kies een van onderstaande trein L stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bomal→Marloie (5 haltes)
Bomal
Barvaux
Melreux-Hotton
Marche-En-Famenne
Marloie
L FAQ
Wanneer gaat de eerste trein L?
Op zondag, woensdag, zaterdag rijdt de eerste trein L om 09:02
Hoe laat vertrekt de laatste trein L?
Op zondag, woensdag, zaterdag gaat de laatste trein L om 23:02..
Wanneer komt trein L aan?
Wanneer komt de Bomal→Marloie Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bomal→Marloie Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een L trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde L trein station te bekijken.
Trein L dienstregeling
L trein lijn actief op woensdag, zaterdag, zondag. Reguliere diensturen: 09:02 - 23:02
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 09:02 - 23:02 | 120 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 09:02 - 23:02 | 120 |
zo. | 09:02 - 23:02 | 120 - 240 |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over L (van Bomal), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van L (Bomal→Marloie) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
L lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB L (Bomal→Marloie) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
L (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de L trein-route is Bomal en de laatste halte is Marloie. L (Bomal→Marloie) is operationeel op woensdag, zaterdag, zondag.
Aanvullende informatie: L heeft 5 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 22 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde L trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de L trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn L Realtime Trein Tracker
Volg lijn L (Bomal→Marloie) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn L trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn L, in Belgique.
L - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- L - Bomal→Rivage
- L - Liers→Liège-Guillemins
- L - Liers→Marloie
- L - Liège-Guillemins→Bomal
- L - Liège-Guillemins→Liers
- L - Liège-Guillemins→Marloie
- L - Liège-Guillemins→Rivage
- L - Liège-Guillemins→Rochefort-Jemelle
- L - Marloie→Bomal
- L - Marloie→Liers
- L - Marloie→Liège-Guillemins
- L - Marloie→Rochefort-Jemelle
- L - Rivage→Bomal
- L - Rivage→Liège-Guillemins
- L - Rivage→Marloie
- L - Rochefort-Jemelle→Liège-Guillemins
- L - Rochefort-Jemelle→Marloie
NMBS/SNCB in Belgique
- L - Hasselt - Louvain/ Dienstregeling
- EXP - La Panne - Liège-Guillemins
- IC - Jurbise - Mons
- P - Anvers-Central - Sint-Joris-Weert/ Dienstregeling
- S1 - Anvers-Central - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- P - Binche - Louvain-la-Neuve/ Dienstregeling
- L - Grammont - Mons/ Dienstregeling
- L - Arlon - Kleinbettingen (LU)/ Dienstregeling
- S9 - Bruxelles-Luxembourg - Louvain/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Liège-Guillemins/ Dienstregeling
- S53 - Gand-Saint-Pierre - Saint-Nicolas/ Dienstregeling
- L - Mons - Quévy/ Dienstregeling
- IC - Mons - Namur/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- S64 - Charleroi-Central - Mariembourg/ Dienstregeling
- S61 - Charleroi-Central - Jambes/ Dienstregeling
- IC - Bruxelles-Nord - Nivelles
- EXP - Bruges - Knokke
- L - Aarschot - Anvers-Central
- L - Bertrix - Libramont/ Dienstregeling