L Lijn
Charleroi-Central→Nivelles
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB L trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein L (Charleroi-Central→Nivelles) heeft in totaal 7 stations. Het beginpunt is Charleroi-Central en het eindpunt is Nivelles.
Kies een van onderstaande trein L stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Charleroi-Central→Nivelles (7 haltes)
Charleroi-Central
Marchienne-Au-Pont
Roux
Courcelles-Motte
Luttre
Obaix-Buzet
Nivelles
L FAQ
Wanneer gaat de eerste trein L?
Op zondag rijdt de eerste trein L om 04:15
Hoe laat vertrekt de laatste trein L?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag gaat de laatste trein L om 04:15..
Wanneer komt trein L aan?
Wanneer komt de Charleroi-Central→Nivelles trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Charleroi-Central→Nivelles trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een L trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde L trein station te bekijken.
Trein L dienstregeling
L trein lijn actief op maandag, dinsdag, woensdag, zondag. Reguliere diensturen: 05:39 - 04:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:39 - 04:15 | 60 |
di. | 05:39 - 04:15 | 60 |
wo. | 05:39 - 04:15 | 60 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | 04:15 | Enkel vertrek |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over L (van Charleroi-Central), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van L (Charleroi-Central→Nivelles) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
L lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB L (Charleroi-Central→Nivelles) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
L (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de L trein-route is Charleroi-Central en de laatste halte is Nivelles. L (Charleroi-Central→Nivelles) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, zondag.
Aanvullende informatie: L heeft 7 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde L trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de L trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn L Realtime trein Tracker
Volg lijn L (Charleroi-Central→Nivelles) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn L trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn L, in Belgique.
L - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- S62 - Charleroi-Central - La Louvière-Centre/ Dienstregeling
- P - Luxembourg (LU) - Namur/ Dienstregeling
- IC - Binche - Turnhout/ Dienstregeling
- S8 - Bruxelles-Nord - Denderleeuw
- S81 - Ottignies - Schaerbeek/ Dienstregeling
- S61 - Jambes - Wavre/ Dienstregeling
- S8 - Bruxelles-Midi - Louvain-la-Neuve/ Dienstregeling
- IC - Gand-Saint-Pierre - La Panne/ Dienstregeling
- S53 - Gand-Saint-Pierre - Lokeren/ Dienstregeling
- P - Genk - Hasselt/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- L - Liège-Guillemins - Visé/ Dienstregeling
- IC - Lokeren - Termonde/ Dienstregeling
- P - Liège-Guillemins - Marloie/ Dienstregeling
- S10 - Opwijk - Termonde/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Genk/ Dienstregeling
- S8 - Bruxelles-Midi - Zottegem/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Hamont/ Dienstregeling
- P - Bruxelles-Midi - Luxembourg (LU)/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Schaerbeek/ Dienstregeling