N8 Lijn
Leuven Station Perron 3
De Lijn
De Lijn N8 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus N8 (Leuven Station Perron 3) heeft in totaal 21 haltes. Het beginpunt is Bertem Rond-Punt en het eindpunt is Leuven Station Perron 5.
Bus N8 vertrekt volgende week eens per dag om 02:41 en rijdt op: Weekend.
Kies een van onderstaande bus N8 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Leuven Station Perron 3 (21 haltes)
Bertem Rond-Punt
Heverlee Doleeg
Heverlee Toverberg
Heverlee Egenhoven
Heverlee Veldstraat
Heverlee Groeneweg
Heverlee Populierenlaan
Heverlee Ter Elst
Heverlee Berg Tabor
Heverlee Henri Geeraertlaan
Heverlee Joos Florquinlaan
Heverlee Groenveld
Leuven Ijzerenmolenstraat
Leuven Redingenhof
Leuven Bankstraat
Leuven Sint-Rafaelkliniek
Leuven De Bruul
Leuven Dirk Boutslaan
Leuven Rector De Somerplein Perron A
Leuven J.Stasstraat
Leuven Station Perron 5
N8 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus N8?
Op zaterdag rijdt de eerste bus N8 om 02:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus N8?
Op zaterdag gaat de laatste bus N8 om 02:40..
Wanneer komt bus N8 aan?
Wanneer komt de Leuven Station Perron 3 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Leuven Station Perron 3 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's N8 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De N8 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een N8 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde N8 bus station te bekijken.
Bus N8 dienstregeling
N8 bus route gaat ook in het weekend. Normale vertrektijden: 02:41
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 02:40 | Enkel vertrek |
zo. | 02:41 | Enkel vertrek |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over N8 (van Bertem Rond-Punt), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van N8 (Leuven Station Perron 3) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
N8 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn N8 (Leuven Station Perron 3) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
N8 (De Lijn)
De eerste stop van de N8 bus-route is Bertem Rond-Punt en de laatste halte is Leuven Station Perron 5. N8 (Leuven Station Perron 3) is operationeel op Weekend.
Aanvullende informatie: N8 heeft 21 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 17 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde N8 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de N8 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn N8 Realtime Bus Tracker
Volg lijn N8 (Leuven Station Perron 3) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn N8 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn N8, in Belgique.
N8 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 278 - Kinrooi - Kessenich - Ophoven - Maaseik/ Dienstregeling
- X18 - Snelbus Hasselt - Lommel/ Dienstregeling
- 834 - Gent Sint-Pieters-Drongen-Leerne-Lotenhulle/ Dienstregeling
- 528 - Veltem - Erps-Kwerps - Kortenberg - Tervuren/ Dienstregeling
- X60 - Snelbus Brussel Noord - Londerzeel - Boom/ Dienstregeling
- 107 - Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum/ Dienstregeling
- 215 - Asse Terheide - Asbeek - Asse/ Dienstregeling
- 481 - Gent Sint-Pieters - Merelbeke - Gavere - Zottegem/ Dienstregeling
- 334 - Neerpelt - Overpelt/ Dienstregeling
- 760 - Antwerpen - 6de en 7de havendok/ Dienstregeling
- 513 - Schoolbus Haacht DB - Rotselaar - Leuven/ Dienstregeling
- 503 - Sint-Truiden - Nieuwerkerken - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 269 - Maaseik - Bree - Peer - Hechtel - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 85 - Lier - Nijlen - Herenthout - Herentals/ Dienstregeling
- 12B - Oostakker-P+R Oostakker-Korenm.-Drongen Varend/ Dienstregeling
- 91 - Ieper-JYZ-Langemark-Staden-Kortemark-Torhout/ Dienstregeling
- 508 - Snelbus Aartselaar - Rumst - Mechelen/ Dienstregeling
- 710 - Zwevegem - Vichte - Deerlijk - Waregem/ Dienstregeling
- X77 - Snelbus Oudergem - Huldenberg - Sint-Joris-Weert/ Dienstregeling
- 859 - Lier - Nijlen - Emblem - Broechem - Ranst/ Dienstregeling