N86 Lijn
Centraal Station
GVB
GVB N86 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus N86 (Centraal Station) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Station Bijlmer Arena (Perron F) en het eindpunt is Centraal Station.
Kies een van onderstaande bus N86 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Centraal Station (16 haltes)
Station Bijlmer Arena (Perron F)
Anton De Komplein
Florijn
Tulastraat
Annie Romeinplein
Station Ganzenhoef
Geldershoofd
Eekholt
Echtenstein
Prins Bernhardplein
Wibautstraat
Weesperplein
Waterlooplein
Kadijksplein
Kattenburgerstraat
Centraal Station
N86 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus N86?
Op vrijdag rijdt de eerste bus N86 om 00:36
Hoe laat vertrekt de laatste bus N86?
Op vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus N86 om 02:05..
Wanneer komt bus N86 aan?
Wanneer komt de Centraal Station bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Centraal Station bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het N86 (Centraal Station) bus tarief?
Het Centraal Station (Centraal Station) bus tarief is €1.24 - €3.48.
Is er een N86 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde N86 bus station te bekijken.
Bus N86 dienstregeling
N86 bus route actief op vrijdag, zaterdag, zondag. Reguliere diensturen: 03:03 - 05:02
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 00:36 - 02:05 | 32 - 56 |
za. | 03:03 - 02:05 | 29 |
zo. | 03:03 - 05:02 | 29 - 54 |
GVB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over N86 (van Station Bijlmer Arena (Perron F)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van N86 (Centraal Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van GVB.
N86 lijn bus tarief
De ritprijs voor GVB N86 (Centraal Station) ligt tussen €1.24 en €3.48. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van GVB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van GVB.
N86 (GVB)
De eerste stop van de N86 bus-route is Station Bijlmer Arena (Perron F) en de laatste halte is Centraal Station. N86 (Centraal Station) is operationeel op vrijdag, zaterdag, zondag.
Aanvullende informatie: N86 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 30 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van GVB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde N86 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de N86 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn N86 Realtime bus Tracker
Volg lijn N86 (Centraal Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn N86 bus tracker of een live GVB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor GVB of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor GVB en elk bus, inclusief lijn N86, in Netherlands.
N86 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
GVB in Netherlands
- 233 - Lijn 233/ Dienstregeling
- 61 - Lijn 61/ Dienstregeling
- 464 - Gelderlandplein - De Boelelaan/ Dienstregeling
- 36 - Lijn 36/ Dienstregeling
- 461 - Lijn 461/ Dienstregeling
- 40 - Lijn 40/ Dienstregeling
- 68 - Henk Sneevlietweg - John M. Keynesplein/ Dienstregeling
- N93 - Lijn 293/ Dienstregeling
- 65 - Lijn 65/ Dienstregeling
- 232 - Lijn 232/ Dienstregeling
- 247 - Lijn 247/ Dienstregeling
- 38 - Lijn 38/ Dienstregeling
- N82 - Lijn 282/ Dienstregeling
- N85 - Lijn 285/ Dienstregeling
- 49 - Lijn 49/ Dienstregeling
- 66 - Lijn 66/ Dienstregeling
- 35 - Lijn 35/ Dienstregeling
- 34 - Lijn 34/ Dienstregeling
- N87 - Lijn 287/ Dienstregeling
- 79 - Lijn 79/ Dienstregeling