P Lijn
La Panne→Schaerbeek
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB P trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein P (La Panne→Schaerbeek) heeft in totaal 15 stations. Het beginpunt is La Panne en het eindpunt is Schaerbeek.
Kies een van onderstaande trein P stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: La Panne→Schaerbeek (15 haltes)
La Panne
Coxyde
Furnes
Dixmude
Kortemark
Lichtervelde
Tielt
Aarsele
Deinze
De Pinte
Gand-Saint-Pierre
Bruxelles-Midi
Bruxelles-Central
Bruxelles-Nord
Schaerbeek
P FAQ
Wanneer gaat de eerste trein P?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste trein P om 05:26
Hoe laat vertrekt de laatste trein P?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste trein P om 06:22..
Wanneer komt trein P aan?
Wanneer komt de La Panne→Schaerbeek trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de La Panne→Schaerbeek trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het P (La Panne→Schaerbeek) trein tarief?
Het La Panne→Schaerbeek La Panne→Schaerbeek) trein tarief is ongeveer €2.40.
Is er een P trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde P trein station te bekijken.
Trein P dienstregeling
P trein lijn actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 05:26 - 06:22
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:26 - 06:22 | 56 |
di. | 05:26 - 06:22 | 56 |
wo. | 05:26 - 06:22 | 56 |
do. | 05:26 - 06:22 | 56 |
vr. | 05:26 - 06:22 | 56 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over P (van La Panne), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van P (La Panne→Schaerbeek) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
P lijn trein tarief
De ritprijs voor NMBS/SNCB P (La Panne→Schaerbeek) is ongeveer €2.40. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van NMBS/SNCB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van NMBS/SNCB.
P (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de P trein-route is La Panne en de laatste halte is Schaerbeek. P (La Panne→Schaerbeek) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: P heeft 15 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 131 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde P trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de P trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn P Realtime trein Tracker
Volg lijn P (La Panne→Schaerbeek) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn P trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn P, in Belgique.
P - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- IC - Huy - Namur/ Dienstregeling
- P - Charleroi-Central - Mariembourg/ Dienstregeling
- L - Braine-le-Comte - Hal
- S51 - Gand-Saint-Pierre - Renaix/ Dienstregeling
- P - La Louvière-Sud - Mons/ Dienstregeling
- T - Bruges - Knokke/ Dienstregeling
- S8 - Bruxelles-Midi - Namur/ Dienstregeling
- P - Essen - Sint-Joris-Weert/ Dienstregeling
- IC - Liège-Guillemins - Ostende/ Dienstregeling
- IC - Gand-Saint-Pierre - Hasselt/ Dienstregeling
- P - Libramont - Marloie/ Dienstregeling
- IC - Mouscron - Termonde/ Dienstregeling
- IC - Bruges - Eupen/ Dienstregeling
- L - Liège-Guillemins - Visé/ Dienstregeling
- EXP - Blankenberge - Hasselt/ Dienstregeling
- P - Lierre - Sint-Joris-Weert/ Dienstregeling
- P - Bruges - Knokke/ Dienstregeling
- S32 - Anvers-Central - Roosendaal (NL)/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Hamont/ Dienstregeling