P Lijn
Aarschot→Anvers-Central
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB P trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein P (Aarschot→Anvers-Central) heeft in totaal 11 stations. Het beginpunt is Aarschot en het eindpunt is Anvers-Central.
Kies een van onderstaande trein P stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Aarschot→Anvers-Central (11 haltes)
Aarschot
Begijnendijk
Booischot
Heist-Op-Den-Berg
Melkouwen
Berlaar
Lierre
Boechout
Mortsel
Anvers-Berchem
Anvers-Central
P FAQ
Wanneer gaat de eerste trein P?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste trein P om 06:32
Hoe laat vertrekt de laatste trein P?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste trein P om 07:34..
Wanneer komt trein P aan?
Wanneer komt de Aarschot→Anvers-Central trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Aarschot→Anvers-Central trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een P trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde P trein station te bekijken.
Trein P dienstregeling
P trein lijn actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:32 - 07:34
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:32 - 07:34 | 62 |
di. | 06:32 - 07:34 | 62 |
wo. | 06:32 - 07:34 | 62 |
do. | 06:32 - 07:34 | 62 |
vr. | 06:32 - 07:34 | 62 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over P (van Aarschot), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van P (Aarschot→Anvers-Central) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
P lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB P (Aarschot→Anvers-Central) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
P (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de P trein-route is Aarschot en de laatste halte is Anvers-Central. P (Aarschot→Anvers-Central) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: P heeft 11 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 51 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde P trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de P trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn P Realtime trein Tracker
Volg lijn P (Aarschot→Anvers-Central) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn P trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn P, in Belgique.
P - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- EXP - Ostende - Tongres/ Dienstregeling
- P - Arlon - Virton/ Dienstregeling
- EXP - Blankenberge - Mons
- P - Gembloux - Tamines/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - Nivelles/ Dienstregeling
- IC - Binche - Hal/ Dienstregeling
- S41 - Hasselt - Tongres/ Dienstregeling
- IC - Mouscron - Tournai/ Dienstregeling
- P - Courtrai - Poperinge/ Dienstregeling
- IC - Bruxelles-Nord - Charleroi-Central/ Dienstregeling
- P - Courtrai - Roulers/ Dienstregeling
- P - Mouscron - Schaerbeek/ Dienstregeling
- P - Louvain - Tongres/ Dienstregeling
- IC - Liers - Tamines/ Dienstregeling
- S19 - Brussels Airport-Zaventem - Charleroi-Central/ Dienstregeling
- IC - Liers - Liège-Guillemins/ Dienstregeling
- IC - Gand-Saint-Pierre - Louvain/ Dienstregeling
- S41 - Liège-Guillemins - Verviers-Central/ Dienstregeling
- P - Bruges - Knokke/ Dienstregeling
- S53 - Audenarde - Lokeren/ Dienstregeling