P Lijn
Alost→Grammont
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB P trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein P (Alost→Grammont) heeft in totaal 12 stations. Het beginpunt is Alost en het eindpunt is Grammont.
Trein P vertrekt volgende week eens per dag om 15:59 en rijdt op: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande trein P stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Alost→Grammont (12 haltes)
Alost
Erembodegem
Denderleeuw
Iddergem
Okegem
Ninove
Eichem
Appelterre
Zandbergen
Idegem
Schendelbeke
Grammont
P FAQ
Wanneer gaat de eerste trein P?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste trein P om 15:59
Hoe laat vertrekt de laatste trein P?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste trein P om 15:59..
Wanneer komt trein P aan?
Wanneer komt de Alost→Grammont Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Alost→Grammont Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt NMBS/SNCB's P trein lijn op Pinksteren and witte maandag?
De P trein's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een P trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde P trein station te bekijken.
Trein P dienstregeling
P trein lijn is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 15:59
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 15:59 | Enkel vertrek |
wo. | 15:59 | Enkel vertrek |
do. | 15:59 | Enkel vertrek |
vr. | 15:59 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over P (van Alost), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van P (Alost→Grammont) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
P lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB P (Alost→Grammont) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
P (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de P trein-route is Alost en de laatste halte is Grammont. P (Alost→Grammont) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: P heeft 12 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 47 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde P trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de P trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn P Realtime Trein Tracker
Volg lijn P (Alost→Grammont) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn P trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn P, in Belgique.
NMBS/SNCB in Belgique
- IC - Saint-Ghislain - Tournai/ Dienstregeling
- IC - Brussels Airport-Zaventem - Ostende/ Dienstregeling
- IC - Froyennes - Tournai/ Dienstregeling
- S7 - Enghien - Vilvorde
- L - Ath - Grammont/ Dienstregeling
- P - Huy - Namur/ Dienstregeling
- L - Bruges - Malines/ Dienstregeling
- IC - Dinant - Namur/ Dienstregeling
- IC - Liège-Guillemins - Mouscron
- IC - Deinze - Poperinge
- P - Liège-Guillemins - Marloie/ Dienstregeling
- IC - Liers - Mons
- IC - Binche - La Louvière-Sud/ Dienstregeling
- IC - Mol - Neerpelt/ Dienstregeling
- S61 - Namur - Ottignies/ Dienstregeling
- P - Bruxelles-Midi - Genk/ Dienstregeling
- L - Beauraing - Namur
- IC - Courtrai - Zottegem/ Dienstregeling
- IC - Saint-Nicolas - Tournai
- S32 - Anvers-Central - Essen/ Dienstregeling