P Lijn
Manage→Braine-Le-Comte
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB P trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein P (Manage→Braine-Le-Comte) heeft in totaal 5 stations. Het beginpunt is Manage en het eindpunt is Braine-Le-Comte.
Trein P vertrekt volgende week eens per dag om 07:17 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande trein P stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Manage→Braine-Le-Comte (5 haltes)
Manage
Familleureux
Marche-Lez-Ecaussinnes
Ecaussinnes
Braine-Le-Comte
P FAQ
Wanneer gaat de eerste trein P?
Op maandag rijdt de eerste trein P om 06:39
Hoe laat vertrekt de laatste trein P?
Op dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste trein P om 07:17..
Wanneer komt trein P aan?
Wanneer komt de Manage→Braine-Le-Comte Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Manage→Braine-Le-Comte Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt NMBS/SNCB's P trein lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De P trein's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een P trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde P trein station te bekijken.
Trein P dienstregeling
P trein lijn actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 07:17
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:39 - 07:39 | 22 - 38 |
di. | 07:17 | Enkel vertrek |
wo. | 07:17 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 07:17 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over P (van Manage), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van P (Manage→Braine-Le-Comte) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
P lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB P (Manage→Braine-Le-Comte) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
P (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de P trein-route is Manage en de laatste halte is Braine-Le-Comte. P (Manage→Braine-Le-Comte) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: P heeft 5 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 16 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde P trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de P trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn P Realtime Trein Tracker
Volg lijn P (Manage→Braine-Le-Comte) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn P trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn P, in Belgique.
P - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- L - Anvers-Central - Lierre/ Dienstregeling
- EXP - La Panne - Liège-Guillemins
- IC - Gand-Saint-Pierre - Welkenraedt
- L - Libramont - Virton
- S4 - Bruxelles-Luxembourg - Malines/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - Fleurus
- L - Anvers-Central - Heist-op-den-Berg/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Welkenraedt/ Dienstregeling
- L - Jurbise - Quévy/ Dienstregeling
- L - Libramont - Rochefort-Jemelle/ Dienstregeling
- P - Ostende - Schaerbeek/ Dienstregeling
- P - Lierre - Louvain/ Dienstregeling
- EXTRA - Louvain-la-Neuve - Ottignies/ Dienstregeling
- IC - Gand-Saint-Pierre - Tongres/ Dienstregeling
- S44 - Visé - Waremme/ Dienstregeling
- EXTRA - Genk - Hasselt
- L - Saint-Nicolas - Willebroek/ Dienstregeling
- S5 - Hal - Schaerbeek
- IC - Namur - Tournai/ Dienstregeling
- IC - Arlon - Rochefort-Jemelle/ Dienstregeling