S6 Lijn
Denderleeuw - Grammont
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB S6 trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein S6 (Denderleeuw→Grammont) heeft in totaal 10 stations. Het beginpunt is Denderleeuw en het eindpunt is Grammont.
Kies een van onderstaande trein S6 stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Denderleeuw→Grammont (10 haltes)
Denderleeuw
Iddergem
Okegem
Ninove
Eichem
Appelterre
Zandbergen
Idegem
Schendelbeke
Grammont
S6 FAQ
Wanneer gaat de eerste trein S6?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste trein S6 om 07:28
Hoe laat vertrekt de laatste trein S6?
Op zondag, woensdag, zaterdag gaat de laatste trein S6 om 21:56..
Wanneer komt trein S6 aan?
Wanneer komt de Denderleeuw - Grammont Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Denderleeuw - Grammont Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een S6 trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde S6 trein station te bekijken.
Trein S6 dienstregeling
S6 trein lijn gaat elke dag. Normaal dienstschema: 07:28 - 22:56
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:28 - 22:56 | 60 |
di. | 07:28 - 22:56 | 60 |
wo. | 20:56 - 21:56 | 60 |
do. | 07:28 - 22:56 | 60 |
vr. | 07:28 - 22:56 | 60 |
za. | 20:56 - 21:56 | 60 |
zo. | 20:56 - 21:56 | 60 |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over S6 (van Denderleeuw), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van S6 (Denderleeuw→Grammont) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
S6 lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB S6 (Denderleeuw→Grammont) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
S6 (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de S6 trein-route is Denderleeuw en de laatste halte is Grammont. S6 (Denderleeuw→Grammont) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: S6 heeft 10 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 29 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde S6 trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de S6 trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn S6 Realtime Trein Tracker
Volg lijn S6 (Denderleeuw→Grammont) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn S6 trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn S6, in Belgique.
S6 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- IC - Hasselt - Landen/ Dienstregeling
- P - Libramont - Rochefort-Jemelle/ Dienstregeling
- S19 - Brussels Airport-Zaventem - Bruxelles-Luxembourg/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - Namur/ Dienstregeling
- P - Arlon - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- EXP - Louvain - Ostende/ Dienstregeling
- EXP - Arlon - Ostende
- P - Bruxelles-Midi - Liège-Guillemins/ Dienstregeling
- IC - Braine-le-Comte - Jurbise
- L - Malines - Zeebrugge-Dorp/ Dienstregeling
- L - Ottignies - Wavre
- IC - Binche - Turnhout/ Dienstregeling
- IC - Bruxelles-Midi - Ottignies
- S61 - Charleroi-Central - Jambes/ Dienstregeling
- ICT - Charleroi-Central - La Louvière-Sud
- P - Lierre - Louvain/ Dienstregeling
- IC - Lokeren - Opwijk
- L - Ottignies - Rhisnes
- IC - Eupen - Welkenraedt/ Dienstregeling
- S1 - Anvers-Berchem - Nivelles