105 - Seggelant Via Brielle Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Hellevoetsluis, Kickersbloem | 07:52 |
Hellevoetsluis, Mandenmaker | 07:54 |
Hellevoetsluis, Kooistee | 07:56 |
Hellevoetsluis, Ebstroom | 07:57 |
Hellevoetsluis, Plataanlaan | 07:58 |
Hellevoetsluis, Vlasakkerlaan | 07:59 |
Hellevoetsluis, Vesting | 08:00 |
Hellevoetsluis, J. Blankenstraat | 08:02 |
Hellevoetsluis, Kanaalweg | 08:03 |
Hellevoetsluis, Sportlaan | 08:05 |
Hellevoetsluis, Amnesty Int.Laan | 08:07 |
Hellevoetsluis, Hoonaartstraat | 08:08 |
Hellevoetsluis, Koninginnelaan | 08:10 |
Hellevoetsluis, Stoofweg | 08:12 |
Nieuwenhoorn, Nieuwenhoorn | 08:14 |
Vierpolders, Straatweg | 08:16 |
Brielle, Zuurland | 08:20 |
Brielle, G. J. Van Den Boogerdweg | 08:22 |
Brielle, Busstation Rugge | 08:26 |
Brielle, Brielle Centrum | 08:28 |
Brielle, Nieuwland | 08:29 |
Vierpolders, Seggelant | 08:31 |
EBS bus dienstregeling - 105 (Seggelant Via Brielle)
De EBS bus dienstregeling voor de route 105, Seggelant Via Brielle, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Hellevoetsluis, Kickersbloem station naar Vierpolders, Seggelant station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling.