11/2 - Melreux Gare - Quai 1→Marloie Gare - Quai 4 Schema
Weekdagen Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Vertrek #5
Vertrek #6
Vertrek #7
Vertrek #8
Vertrek #9
Melreux Gare - Quai 1
06:37
07:40
07:41
08:50
10:50
12:50
14:50
17:00
17:50
Melreux Ecole Libre
06:38
-
-
08:51
10:51
12:51
14:51
17:01
17:51
Hotton Ecole De L'Etat - Grand Route
06:39
-
-
08:52
10:52
12:52
14:52
17:02
17:52
Hotton Chapelle
06:40
-
-
08:53
10:53
12:53
14:53
17:03
17:53
Hotton Pont - Rive Droite
06:41
-
-
08:54
10:54
12:54
14:54
17:04
17:54
Hotton Route De Marche
06:41
-
07:45
08:55
10:54
12:55
14:54
17:04
17:54
Hotton Route De Marenne
06:42
-
-
08:55
10:55
12:55
14:55
17:05
17:55
Hotton Route De La Carrière
-
-
07:46
08:55
-
12:55
-
-
-
Marenne Carrières
-
-
07:49
08:59
-
12:59
-
-
-
Marenne Eglise
-
-
07:50
09:00
-
13:00
-
-
-
Marenne Ecole
-
-
07:51
09:01
-
13:01
-
-
-
Verdenne Rue De Noel 1944
-
-
07:54
09:01
-
13:01
-
-
-
Verdenne Centre
-
-
07:55
09:02
-
13:02
-
-
-
Bourdon Belle-Vue
-
-
07:57
09:04
-
13:04
-
-
-
Bourdon Route De Marenne
-
-
07:58
09:05
-
13:05
-
-
-
Bourdon Eglise
06:47
-
07:59
09:05
10:59
13:05
14:59
17:09
17:59
Bourdon Ecole
06:48
-
07:59
09:05
10:59
13:05
14:59
17:09
17:59
Bourdon Route De Marche
06:48
-
08:00
09:06
11:00
13:06
15:00
17:10
18:00
Bourdon Station
06:49
-
08:00
09:06
11:00
13:06
15:00
17:10
18:00
Bourdon Longues Aires N86
06:49
-
08:01
09:06
11:00
13:06
15:00
17:10
18:00
Marche Rue De Hotton
06:51
-
08:03
09:08
11:02
13:08
15:02
17:12
18:02
Marche Chaussée De L'Ourthe
06:51
-
08:04
09:09
11:02
13:09
15:02
17:12
18:02
Marche Camp Militaire
06:52
-
08:04
09:09
11:03
13:09
15:03
17:13
18:03
Marche Centre Sportif
06:52
-
08:05
-
-
-
-
-
-
Marche Cimetière
06:53
-
08:06
-
-
-
-
-
-
Marche Cimetière
-
-
08:06
-
-
-
-
-
-
Marche Isl
-
07:55
08:06
-
-
-
-
-
-
Marche Cabine Electrique
-
-
-
09:11
11:04
13:11
15:04
17:14
18:04
Marche Carmel
-
-
-
09:12
11:05
13:12
15:05
17:15
18:05
Marche Route De Liège
-
-
-
09:13
11:06
13:13
15:06
17:16
18:06
Marche Porte Basse
-
-
-
09:14
11:07
13:14
15:07
17:17
18:07
Marche Place De L'Etang
06:53
-
-
09:15
11:08
13:15
15:08
17:18
18:08
Marche Boulevard - Hôtel De Ville
06:54
-
-
09:15
11:08
13:15
15:08
17:18
18:08
Marche Pont N4
06:54
-
-
09:16
11:09
13:16
15:09
17:19
18:09
Marche Ind
-
07:57
08:07
-
-
-
-
-
-
Marche Avenue De La Toison D'Or
-
-
08:09
-
-
-
-
-
-
Marche Pirire
06:55
-
-
09:17
11:10
13:17
15:10
17:20
18:10
Marche Athénée
-
08:01
08:11
-
-
-
-
-
-
Marche Rue Pierre Saint-Hubert
-
08:01
08:11
-
-
-
-
-
-
Marche Les His
-
08:02
08:12
-
-
-
-
-
-
Marloie MA Campagne
06:56
08:02
08:12
09:18
11:11
13:18
15:11
17:21
18:11
Marloie Point du Jour
06:56
08:03
08:13
09:18
11:11
13:18
15:11
17:21
18:11
Marloie Maison Glatigny
06:57
08:04
08:14
09:19
11:12
13:19
15:12
17:22
18:12
Marloie Spar
06:59
08:05
08:15
09:21
11:14
13:21
15:14
17:24
18:14
Marloie Eglise
06:59
08:06
08:16
09:21
11:14
13:21
15:14
17:24
18:14
Marloie Gare - Quai 4
07:00
08:07
08:17
09:22
11:15
13:22
15:15
17:25
18:15
woensdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Vertrek #5
Vertrek #6
Vertrek #7
Vertrek #8
Vertrek #9
Melreux Gare - Quai 1
06:37
07:40
07:41
08:50
10:50
13:00
14:50
17:00
17:50
Melreux Ecole Libre
06:38
-
-
08:51
10:51
13:01
14:51
17:01
17:51
Hotton Ecole De L'Etat - Grand Route
06:39
-
-
08:52
10:52
13:02
14:52
17:02
17:52
Hotton Chapelle
06:40
-
-
08:53
10:53
13:03
14:53
17:03
17:53
Hotton Pont - Rive Droite
06:41
-
-
08:54
10:54
13:04
14:54
17:04
17:54
Hotton Route De Marche
06:41
-
07:45
08:55
10:54
13:05
14:54
17:04
17:54
Hotton Route De Marenne
06:42
-
-
08:55
10:55
13:05
14:55
17:05
17:55
Hotton Route De La Carrière
-
-
07:46
08:55
-
13:05
-
-
-
Marenne Carrières
-
-
07:49
08:59
-
13:09
-
-
-
Marenne Eglise
-
-
07:50
09:00
-
13:10
-
-
-
Marenne Ecole
-
-
07:51
09:01
-
13:11
-
-
-
Verdenne Rue De Noel 1944
-
-
07:54
09:01
-
13:11
-
-
-
Verdenne Centre
-
-
07:55
09:02
-
13:12
-
-
-
Bourdon Belle-Vue
-
-
07:57
09:04
-
13:14
-
-
-
Bourdon Route De Marenne
-
-
07:58
09:05
-
13:15
-
-
-
Bourdon Eglise
06:47
-
07:59
09:05
10:59
13:15
14:59
17:09
17:59
Bourdon Ecole
06:48
-
07:59
09:05
10:59
13:15
14:59
17:09
17:59
Bourdon Route De Marche
06:48
-
08:00
09:06
11:00
13:16
15:00
17:10
18:00
Bourdon Station
06:49
-
08:00
09:06
11:00
13:16
15:00
17:10
18:00
Bourdon Longues Aires N86
06:49
-
08:01
09:06
11:00
13:16
15:00
17:10
18:00
Marche Rue De Hotton
06:51
-
08:03
09:08
11:02
13:18
15:02
17:12
18:02
Marche Chaussée De L'Ourthe
06:51
-
08:04
09:09
11:02
13:19
15:02
17:12
18:02
Marche Camp Militaire
06:52
-
08:04
09:09
11:03
13:19
15:03
17:13
18:03
Marche Centre Sportif
06:52
-
08:05
-
-
-
-
-
-
Marche Cimetière
06:53
-
08:06
-
-
-
-
-
-
Marche Cimetière
-
-
08:06
-
-
-
-
-
-
Marche Isl
-
07:55
08:06
-
-
-
-
-
-
Marche Cabine Electrique
-
-
-
09:11
11:04
13:21
15:04
17:14
18:04
Marche Carmel
-
-
-
09:12
11:05
13:22
15:05
17:15
18:05
Marche Route De Liège
-
-
-
09:13
11:06
13:23
15:06
17:16
18:06
Marche Porte Basse
-
-
-
09:14
11:07
13:24
15:07
17:17
18:07
Marche Place De L'Etang
06:53
-
-
09:15
11:08
13:25
15:08
17:18
18:08
Marche Boulevard - Hôtel De Ville
06:54
-
-
09:15
11:08
13:25
15:08
17:18
18:08
Marche Pont N4
06:54
-
-
09:16
11:09
13:26
15:09
17:19
18:09
Marche Ind
-
07:57
08:07
-
-
-
-
-
-
Marche Avenue De La Toison D'Or
-
-
08:09
-
-
-
-
-
-
Marche Pirire
06:55
-
-
09:17
11:10
13:27
15:10
17:20
18:10
Marche Athénée
-
08:01
08:11
-
-
-
-
-
-
Marche Rue Pierre Saint-Hubert
-
08:01
08:11
-
-
-
-
-
-
Marche Les His
-
08:02
08:12
-
-
-
-
-
-
Marloie MA Campagne
06:56
08:02
08:12
09:18
11:11
13:28
15:11
17:21
18:11
Marloie Point du Jour
06:56
08:03
08:13
09:18
11:11
13:28
15:11
17:21
18:11
Marloie Maison Glatigny
06:57
08:04
08:14
09:19
11:12
13:29
15:12
17:22
18:12
Marloie Spar
06:59
08:05
08:15
09:21
11:14
13:31
15:14
17:24
18:14
Marloie Eglise
06:59
08:06
08:16
09:21
11:14
13:31
15:14
17:24
18:14
Marloie Gare - Quai 4
07:00
08:07
08:17
09:22
11:15
13:32
15:15
17:25
18:15
zondag en zaterdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Melreux Gare - Quai 1
09:50
13:50
17:50
Melreux Ecole Libre
09:51
13:51
17:51
Hotton Ecole De L'Etat - Grand Route
09:52
13:52
17:52
Hotton Chapelle
09:53
13:53
17:53
Hotton Pont - Rive Droite
09:54
13:54
17:54
Hotton Route De Marche
09:54
13:54
17:54
Hotton Route De Marenne
09:55
13:55
17:55
Bourdon Eglise
09:59
13:59
17:59
Bourdon Ecole
09:59
13:59
17:59
Bourdon Route De Marche
10:00
14:00
18:00
Bourdon Station
10:00
14:00
18:00
Bourdon Longues Aires N86
10:00
14:00
18:00
Marche Rue De Hotton
10:02
14:02
18:02
Marche Chaussée De L'Ourthe
10:02
14:02
18:02
Marche Camp Militaire
10:03
14:03
18:03
Marche Cabine Electrique
10:04
14:04
18:04
Marche Carmel
10:05
14:05
18:05
Marche Route De Liège
10:06
14:06
18:06
Marche Porte Basse
10:07
14:07
18:07
Marche Place De L'Etang
10:08
14:08
18:08
Marche Boulevard - Hôtel De Ville
10:08
14:08
18:08
Marche Pont N4
10:09
14:09
18:09
Marche Pirire
10:10
14:10
18:10
Marloie MA Campagne
10:11
14:11
18:11
Marloie Point du Jour
10:11
14:11
18:11
Marloie Maison Glatigny
10:12
14:12
18:12
Marloie Spar
10:14
14:14
18:14
Marloie Eglise
10:14
14:14
18:14
Marloie Gare - Quai 4
10:15
14:15
18:15
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 11/2 (Melreux Gare - Quai 1→Marloie Gare - Quai 4)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 11/2, Melreux Gare - Quai 1→Marloie Gare - Quai 4, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Melreux Gare - Quai 1 station naar Marloie Gare - Quai 4 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.