13
13 - Winschoten Via Meeden Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 | Vertrek #10 | Vertrek #11 | Vertrek #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Veendam, Station (Perron A) | 06:38 | 07:40 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 |
Veendam, Lloydsweg | 06:39 | 07:41 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 |
Veendam, Jakob Bruggemalaan | 06:40 | 07:42 | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:04 | 14:04 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 |
Veendam, Van Beresteijnstraat | 06:41 | 07:43 | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 |
Veendam, Ubbo Wilkensstraat | 06:42 | 07:44 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 |
Veendam, Vredenrustlaan | 06:43 | 07:45 | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 |
Veendam, Scholthuizen | 06:44 | 07:46 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 |
Veendam, Sinnigeslaantje | 06:45 | 07:47 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 |
Veendam, Weth. Venemasingel | 06:45 | 07:47 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 |
Muntendam, De Wijde Blik | 06:46 | 07:48 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 |
Muntendam, Singelweg | 06:46 | 07:48 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 |
Muntendam, Biefkestreek | 06:47 | 07:49 | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 |
Muntendam, Oude Verlaat | 06:47 | 07:50 | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 |
Meeden, Driesprong | 06:49 | 07:52 | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 |
Meeden, Hereweg 12 | 06:51 | 07:54 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 |
Meeden, Hereweg 84 | 06:51 | 07:54 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 |
Meeden, Hereweg 132 | 06:52 | 07:55 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 |
Meeden, Hereweg 180 | 06:52 | 07:55 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 |
Meeden, Vijverlaan | 06:53 | 07:56 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 |
Meeden, Hereweg 274 | 06:53 | 07:56 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 |
Meeden, Hereweg 328 | 06:54 | 07:57 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 |
Meeden, Weth. L. Veemanweg | 06:55 | 07:58 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 |
Westerlee, Tonkensoordlaan | 06:55 | 07:58 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 |
Westerlee, Hoofdweg 11 | 06:56 | 07:59 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 |
Westerlee, Emergoweg | 06:56 | 07:59 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:21 |
Westerlee, Engelkeslaan | 06:57 | 08:00 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 |
Westerlee, Kerk | 06:58 | 08:01 | 09:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 |
Westerlee, Lagelaan | 06:58 | 08:01 | 09:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:23 |
Westerlee, 2e Garstelaan | 06:59 | 08:02 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:24 |
Westerlee, 1e Bovenpad | 07:00 | 08:03 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:25 |
Heiligerlee, Trekweg | 07:00 | 08:03 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:25 |
Heiligerlee, Standbeeld | 07:00 | 08:04 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 |
Heiligerlee, Geuzenstraat | 07:01 | 08:04 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:26 |
Heiligerlee, Piekeniersweg | 07:01 | 08:05 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 |
Winschoten, Kloostertuin | 07:02 | 08:06 | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 |
Winschoten, Dennenweg | 07:03 | 08:07 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 |
Winschoten, Nassaustraat | 07:03 | 08:07 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 |
Winschoten, Oldambtplein | 07:04 | 08:08 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 |
Winschoten, Gassingel | 07:04 | 08:08 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 |
Winschoten, Mr. D.U. Stikkerlaan | 07:05 | 08:09 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 |
Winschoten, Posttil | 07:06 | 08:10 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 |
Winschoten, Station Uitstaphalte | 07:13 | 08:15 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 17:36 | 18:36 |
Qbuzz Bus dienstregeling - 13 (Winschoten Via Meeden)
De Qbuzz Bus dienstregeling voor de route 13, Winschoten Via Meeden, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Veendam, Station (Perron A) station naar Winschoten, Station Uitstaphalte station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Qbuzz dienstregeling. We werken het schema van 13, van Veendam naar Oldambt, dagelijks om 12 uur 's nachts.