132
132 - Goes Station Schema Weekdagen Schema Zierikzee, Haringvlietstraat Zierikzee, Grevelingenstraat Zierikzee, Scheldestraat Zierikzee, Gemeentehuis Zierikzee, Busstation Zierikzee, Sas Colijnsplaat, Zeelandbrug Wilhelminadorp, Roodewijk Goes, Tiendenschuur Goes, Westwal (Centrum) Goes, Station 06:00 06:01 06:02 06:04 06:11 06:15 06:23 06:28 06:32 06:35 06:37 06:30 06:31 06:32 06:34 06:41 06:45 06:53 06:58 07:02 07:05 07:07 07:00 07:01 07:02 07:04 07:11 07:15 07:23 07:28 07:32 07:35 07:37 07:30 07:31 07:32 07:34 07:41 07:45 07:53 07:58 08:02 08:06 08:08 08:00 08:01 08:02 08:04 08:11 08:15 08:23 08:28 08:32 08:36 08:38 08:30 08:31 08:32 08:34 08:41 08:45 08:53 08:58 09:02 09:05 09:07 09:00 09:01 09:02 09:04 09:11 09:15 09:23 09:28 09:32 09:35 09:37 09:30 09:31 09:32 09:34 09:41 09:45 09:53 09:58 10:02 10:05 10:07 10:00 10:01 10:02 10:04 10:11 10:15 10:23 10:28 10:32 10:35 10:37 10:30 10:31 10:32 10:34 10:41 10:45 10:53 10:58 11:02 11:05 11:07 11:00 11:01 11:02 11:04 11:11 11:15 11:23 11:28 11:32 11:35 11:37 11:30 11:31 11:32 11:34 11:41 11:45 11:53 11:58 12:02 12:05 12:07 12:00 12:01 12:02 12:04 12:11 12:15 12:23 12:28 12:32 12:35 12:37 12:30 12:31 12:32 12:34 12:41 12:45 12:53 12:58 13:02 13:05 13:07 13:00 13:01 13:02 13:04 13:11 13:15 13:23 13:28 13:32 13:35 13:37 13:30 13:31 13:32 13:34 13:41 13:45 13:53 13:58 14:02 14:05 14:07 14:00 14:01 14:02 14:04 14:11 14:15 14:23 14:28 14:32 14:35 14:37 14:30 14:31 14:32 14:34 14:41 14:45 14:53 14:58 15:02 15:05 15:07 15:00 15:01 15:02 15:04 15:11 15:15 15:23 15:28 15:32 15:35 15:37 15:30 15:31 15:32 15:34 15:41 15:45 15:53 15:58 16:02 16:05 16:07 16:00 16:01 16:02 16:04 16:11 16:15 16:23 16:28 16:32 16:35 16:37 16:30 16:31 16:32 16:34 16:41 16:45 16:53 16:58 17:02 17:05 17:07 17:00 17:01 17:02 17:04 17:11 17:15 17:23 17:28 17:32 17:35 17:37 17:30 17:31 17:32 17:34 17:41 17:45 17:53 17:58 18:02 18:05 18:07 18:00 18:01 18:02 18:04 18:11 18:15 18:23 18:28 18:32 18:35 18:37 18:30 18:31 18:32 18:34 18:41 18:45 18:53 18:58 19:02 19:04 19:05 19:45 19:53 19:58 20:02 20:04 20:05 - - - - - 20:45 20:53 20:58 21:02 21:04 21:05 - - - - - 21:45 21:53 21:58 22:02 22:04 22:05 - - - - - 22:45 22:53 22:58 23:02 23:04 23:05 - - - - -
zaterdag Schema Zierikzee, Sas Colijnsplaat, Zeelandbrug Wilhelminadorp, Roodewijk Goes, Tiendenschuur Goes, Westwal (Centrum) Goes, Station 07:45 07:53 07:58 08:02 08:05 08:07 08:45 08:53 08:58 09:02 09:05 09:07 09:45 09:53 09:58 10:02 10:05 10:07 10:45 10:53 10:58 11:02 11:05 11:07 11:45 11:53 11:58 12:02 12:05 12:07 12:45 12:53 12:58 13:02 13:05 13:07 13:45 13:53 13:58 14:02 14:05 14:07 14:45 14:53 14:58 15:02 15:05 15:07 15:45 15:53 15:58 16:02 16:05 16:07 16:45 16:53 16:58 17:02 17:05 17:07 17:45 17:53 17:58 18:02 18:05 18:07 18:45 18:53 18:58 19:02 19:04 19:05 19:45 19:53 19:58 20:02 20:04 20:05 20:45 20:53 20:58 21:02 21:04 21:05 21:45 21:53 21:58 22:02 22:04 22:05
zondag Schema Zierikzee, Sas Colijnsplaat, Zeelandbrug Wilhelminadorp, Roodewijk Goes, Tiendenschuur Goes, Westwal (Centrum) Goes, Station 08:45 08:53 08:58 09:02 09:04 09:05 09:45 09:53 09:58 10:02 10:04 10:05 10:45 10:53 10:58 11:02 11:04 11:05 11:45 11:53 11:58 12:02 12:04 12:05 12:45 12:53 12:58 13:02 13:04 13:05 13:45 13:53 13:58 14:02 14:04 14:05 14:45 14:53 14:58 15:02 15:04 15:05 15:45 15:53 15:58 16:02 16:04 16:05 16:45 16:53 16:58 17:02 17:04 17:05 17:45 17:53 17:58 18:02 18:04 18:05 18:45 18:53 18:58 19:02 19:04 19:05 19:45 19:53 19:58 20:02 20:04 20:05 20:45 20:53 20:58 21:02 21:04 21:05 21:45 21:53 21:58 22:02 22:04 22:05
Connexxion Bus dienstregeling - 132 (Goes Station) De Connexxion Bus dienstregeling voor de route 132, Goes Station, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Zierikzee, Haringvlietstraat station naar Goes, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Connexxion dienstregeling. We werken het schema van 132, van Schouwen-Duiveland naar Goes, dagelijks om 12 uur 's nachts.
Laatst geüpdatet op 29 april 2024
132 Alternatieve Richtingsschema's