133 - Westenschouwen Dorp Schema Weekdagen Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Oude-Tonge, Busstation 15:45 16:45 17:45 21:15 22:15 Bruinisse, Dorp 15:55 16:55 17:55 21:25 22:25 Oosterland, Oud Heiligeweg 16:00 17:00 18:00 21:30 22:30 Oosterland, Dorp 16:01 17:01 18:01 21:31 22:31 Oosterland, Even Buiten 16:02 17:02 18:02 21:32 22:32 Nieuwerkerk, Busstation 16:06 17:06 18:06 21:36 22:36 Ouwerkerk, Vissersweg 16:08 17:08 18:08 21:38 22:38 Zierikzee, Sas 16:13 17:13 18:13 21:44 22:44 Zierikzee, Busstation 16:21 17:21 18:21 21:49 22:49 Zierikzee, Grevelingenstraat - - - 21:51 22:51 Zierikzee, Scheldestraat - - - 21:52 22:52 Zierikzee, Gemeentehuis 16:23 - - 21:54 22:54 Kerkwerve, Verseputseweg 16:27 17:26 18:26 21:56 22:56 Moriaanshoofd, Provincialeweg 16:28 17:27 18:27 21:57 22:57 Serooskerke(S), Schelphoek 16:31 17:30 18:30 22:00 23:00 Noordwelle, Provincialeweg 16:33 17:32 18:32 22:04 23:04 Noordwelle, Kuijerdamseweg 16:35 17:34 18:34 22:06 23:06 Renesse, Transferium 16:41 17:41 18:41 22:11 23:11 Haamstede, Kriekemeet 16:47 17:47 18:47 22:17 23:17 Westenschouwen, Dorp 16:53 17:53 18:53 22:23 23:23
zaterdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Oude-Tonge, Busstation 20:15 21:15 22:15 Bruinisse, Dorp 20:25 21:25 22:25 Oosterland, Oud Heiligeweg 20:30 21:30 22:30 Oosterland, Dorp 20:31 21:31 22:31 Oosterland, Even Buiten 20:32 21:32 22:32 Nieuwerkerk, Busstation 20:36 21:36 22:36 Ouwerkerk, Vissersweg 20:38 21:38 22:38 Zierikzee, Sas 20:44 21:44 22:44 Zierikzee, Busstation 20:51 21:51 22:51 Zierikzee, Gemeentehuis 20:54 21:54 22:54 Kerkwerve, Verseputseweg 20:58 21:58 22:58 Moriaanshoofd, Provincialeweg 20:59 21:59 22:59 Serooskerke(S), Schelphoek 21:02 22:02 23:02 Noordwelle, Provincialeweg 21:04 22:04 23:04 Noordwelle, Kuijerdamseweg 21:06 22:06 23:06 Renesse, Transferium 21:11 22:11 23:11 Haamstede, Kriekemeet 21:17 22:17 23:17 Westenschouwen, Dorp 21:23 22:23 23:23
zondag Schema Station Vertrek #1 Oude-Tonge, Busstation 21:15 Bruinisse, Dorp 21:25 Oosterland, Oud Heiligeweg 21:30 Oosterland, Dorp 21:31 Oosterland, Even Buiten 21:32 Nieuwerkerk, Busstation 21:36 Ouwerkerk, Vissersweg 21:38 Zierikzee, Sas 21:44 Zierikzee, Busstation 21:49 Zierikzee, Grevelingenstraat 21:51 Zierikzee, Scheldestraat 21:52 Zierikzee, Gemeentehuis 21:54 Kerkwerve, Verseputseweg 21:56 Moriaanshoofd, Provincialeweg 21:57 Serooskerke(S), Schelphoek 22:00 Noordwelle, Provincialeweg 22:04 Noordwelle, Kuijerdamseweg 22:06 Renesse, Transferium 22:11 Haamstede, Kriekemeet 22:17 Westenschouwen, Dorp 22:23
Connexxion bus dienstregeling - 133 (Westenschouwen Dorp) De Connexxion bus dienstregeling voor de route 133, Westenschouwen Dorp, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Oude-Tonge, Busstation station naar Westenschouwen, Dorp station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Connexxion dienstregeling. We werken het schema van 133, van Oostflakkee naar Schouwen-Duiveland, dagelijks om 12 uur 's nachts.
Laatst geüpdatet op 4 augustus 2024
133 Alternatieve Richtingsschema's