136 - Drunen Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 | Vertrek #10 | Vertrek #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
'S-Hertogenbosch, Centraal Station (E) | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:12 | 12:09 | 13:14 | 14:11 | 15:10 | 16:11 | 17:15 | 18:11 |
'S-Hertogenbosch, Vlijmenseweg | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:18 | 12:15 | 13:20 | 14:17 | 15:16 | 16:17 | 17:21 | 18:17 |
'S-Hertogenbosch, Helftheuvelweg | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:20 | 12:17 | 13:22 | 14:19 | 15:18 | 16:19 | 17:23 | 18:19 |
Vlijmen, Wolput | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:25 | 12:22 | 13:27 | 14:24 | 15:23 | 16:24 | 17:28 | 18:24 |
Vlijmen, Tunnelweg | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:26 | 12:23 | 13:28 | 14:25 | 15:24 | 16:25 | 17:29 | 18:25 |
Vlijmen, Nassaulaan | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:28 | 12:25 | 13:30 | 14:27 | 15:26 | 16:27 | 17:31 | 18:27 |
'S-Hertogenbosch, Koningsweg | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:13 | 12:10 | 13:15 | 14:12 | 15:11 | 16:12 | 17:16 | 18:12 |
'S-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:16 | 12:13 | 13:18 | 14:15 | 15:14 | 16:15 | 17:19 | 18:15 |
'S-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:17 | 12:14 | 13:19 | 14:16 | 15:15 | 16:16 | 17:20 | 18:16 |
Vlijmen, Grote Kerk | 08:20 | 09:20 | 10:20 | 11:23 | 12:20 | 13:25 | 14:22 | 15:21 | 16:22 | 17:26 | 18:22 |
Vlijmen, Burg. Van Houtplein | 08:26 | 09:26 | 10:26 | 11:29 | 12:26 | 13:31 | 14:28 | 15:27 | 16:28 | 17:32 | 18:28 |
Vlijmen, Deken Van Baarstraat | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:30 | 12:27 | 13:32 | 14:29 | 15:28 | 16:29 | 17:33 | 18:29 |
Nieuwkuijk, St. Jorisstraat | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:31 | 12:28 | 13:33 | 14:30 | 15:29 | 16:30 | 17:34 | 18:30 |
Nieuwkuijk, De Steenenborch | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:32 | 12:29 | 13:34 | 14:31 | 15:30 | 16:31 | 17:35 | 18:31 |
Drunen, Bosscheweg | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:33 | 12:30 | 13:35 | 14:32 | 15:31 | 16:32 | 17:36 | 18:32 |
Drunen, Lipsstraat | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:35 | 12:32 | 13:37 | 14:34 | 15:33 | 16:34 | 17:38 | 18:34 |
Drunen, Rubenslaan | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:36 | 12:33 | 13:38 | 14:35 | 15:34 | 16:35 | 17:39 | 18:35 |
Drunen, Admiraalsweg | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:37 | 12:34 | 13:39 | 14:36 | 15:35 | 16:36 | 17:40 | 18:36 |
Drunen, De Werf | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:38 | 12:35 | 13:40 | 14:37 | 15:36 | 16:37 | 17:41 | 18:37 |
Drunen, Beethovenlaan | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:39 | 12:36 | 13:41 | 14:38 | 15:37 | 16:38 | 17:42 | 18:38 |
Drunen, Statenlaan | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:41 | 12:38 | 13:43 | 14:40 | 15:39 | 16:40 | 17:44 | 18:40 |
Drunen, De Mississippi | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:42 | 12:39 | 13:44 | 14:41 | 15:40 | 16:41 | 17:45 | 18:41 |
Vlijmen, Plein | 08:21 | 09:21 | 10:21 | 11:24 | 12:21 | 13:26 | 14:23 | 15:22 | 16:23 | 17:27 | 18:23 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 | Vertrek #10 | Vertrek #11 | Vertrek #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vlijmen, Grote Kerk | 07:57 | 08:27 | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 19:06 | 19:58 | 20:57 | 21:57 |
Vlijmen, Plein | 07:58 | 08:28 | 09:14 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 19:07 | 19:59 | 20:58 | 21:58 |
'S-Hertogenbosch, Centraal Station (E) | 07:44 | 08:14 | 09:00 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 18:56 | 19:48 | 20:47 | 21:47 |
'S-Hertogenbosch, Koningsweg | 07:46 | 08:16 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 | 18:57 | 19:49 | 20:48 | 21:48 |
'S-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | 07:49 | 08:19 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 | 19:00 | 19:52 | 20:51 | 21:51 |
'S-Hertogenbosch, J. Bosch Ziekenhuis | 07:50 | 08:20 | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 19:01 | 19:53 | 20:52 | 21:52 |
'S-Hertogenbosch, Vlijmenseweg | 07:51 | 08:21 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 19:02 | 19:54 | 20:53 | 21:53 |
'S-Hertogenbosch, Helftheuvelweg | 07:53 | 08:23 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 19:03 | 19:55 | 20:54 | 21:54 |
Vlijmen, Wolput | 07:59 | 08:29 | 09:15 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 19:08 | 20:00 | 20:59 | 21:59 |
Vlijmen, Tunnelweg | 08:00 | 08:30 | 09:16 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 19:09 | 20:01 | 21:00 | 22:00 |
Vlijmen, Nassaulaan | 08:02 | 08:32 | 09:18 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 19:11 | 20:03 | 21:02 | 22:02 |
Vlijmen, Burg. Van Houtplein | 08:03 | 08:33 | 09:19 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 19:12 | 20:04 | 21:03 | 22:03 |
Vlijmen, Deken Van Baarstraat | 08:04 | 08:34 | 09:20 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 19:13 | 20:05 | 21:04 | 22:04 |
Nieuwkuijk, St. Jorisstraat | 08:06 | 08:36 | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 19:15 | 20:07 | 21:06 | 22:06 |
Nieuwkuijk, De Steenenborch | 08:07 | 08:37 | 09:22 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 19:16 | 20:08 | 21:07 | 22:07 |
Drunen, Bosscheweg | 08:08 | 08:38 | 09:23 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 19:17 | 20:09 | 21:08 | 22:08 |
Drunen, Lipsstraat | 08:11 | 08:41 | 09:26 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 19:19 | 20:11 | 21:10 | 22:10 |
Drunen, Rubenslaan | 08:12 | 08:42 | 09:27 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 19:20 | 20:12 | 21:11 | 22:11 |
Drunen, Admiraalsweg | 08:13 | 08:43 | 09:28 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 19:21 | 20:13 | 21:12 | 22:12 |
Drunen, De Werf | 08:14 | 08:44 | 09:29 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 19:22 | 20:14 | 21:13 | 22:13 |
Drunen, Beethovenlaan | 08:15 | 08:45 | 09:30 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 19:23 | 20:15 | 21:14 | 22:14 |
Drunen, Statenlaan | 08:16 | 08:46 | 09:32 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 19:24 | 20:16 | 21:15 | 22:15 |
Drunen, De Mississippi | 08:17 | 08:47 | 09:33 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 19:25 | 20:17 | 21:16 | 22:16 |
Bravo (Arriva) bus dienstregeling - 136 (Drunen)
De Bravo (Arriva) bus dienstregeling voor de route 136, Drunen, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van 'S-Hertogenbosch, Centraal Station (E) station naar Vlijmen, Plein station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Bravo (Arriva) dienstregeling. We werken het schema van 136, van 'S-Hertogenbosch naar Heusden, dagelijks om 12 uur 's nachts.