14
14 - Ohey Eglise→Gesves Centre Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Ohey Eglise | 16:36 |
Ohey Henri-Chêne | 16:36 |
Ohey Reppe | 16:38 |
Haut-Bois Entrée | 16:39 |
Haut-Bois Trou Bouquiau | 16:40 |
Brionsart Fond | 16:42 |
Brionsart Brionsart | 16:43 |
Brionsart Michaux | 16:45 |
Gesves Centre | 16:46 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 14 (Ohey Eglise→Gesves Centre)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 14, Ohey Eglise→Gesves Centre, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Ohey Eglise station naar Gesves Centre station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.