148 - Gembloux Gare - Quai 11→Landen Station Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Gembloux Gare - Quai 11 | 16:20 | 17:20 |
Gembloux Rue Des Volontaires | 16:23 | 17:22 |
Gembloux Quatre Coins | 16:25 | 17:23 |
Gembloux La Croisée | 16:28 | 17:25 |
Gembloux Manufacturing | 16:29 | 17:25 |
Gembloux Ibb | 16:29 | 17:25 |
Gembloux Kalorik | 16:30 | 17:26 |
Sauveniere Boute-Boute | 16:31 | 17:27 |
Sauveniere Brasserie | 16:32 | 17:28 |
Sauveniere Malakoff (Ch. De Tirlemont) | 16:33 | 17:29 |
Sauveniere Malprouvé | 16:34 | 17:30 |
Thorembais-Saint-Trond Bois De Buis | 16:36 | 17:32 |
Thorembais-Saint-Trond Pavillon De Chasse | 16:37 | 17:33 |
Thorembais-Saint-Trond Chenidor | 16:39 | 17:35 |
Thorembais-Saint-Trond Bonne Espérance | 16:40 | 17:36 |
Thorembais-Saint-Trond Carrefour (Ch. De Wavre) | 16:41 | 17:37 |
Thorembais-Saint-Trond Chaussée De Wavre 75 | 16:43 | 17:39 |
Perwez Syndicat | 16:44 | 17:40 |
Perwez Rue Des Marronniers | 16:44 | 17:40 |
Perwez Gare (Ch. De Wavre) | 16:45 | 17:41 |
Perwez Place | 16:46 | 17:42 |
Perwez Route De Noville | 16:47 | 17:43 |
Perwez Avenue Wilmart | 16:48 | 17:44 |
Perwez Route De Rosières | 16:49 | 17:45 |
Grand-Rosiere-Hottomont Le Chenois | 16:50 | 17:46 |
Grand-Rosiere-Hottomont Centre | 16:51 | 17:47 |
Grand-Rosiere-Hottomont Poste | 16:51 | 17:47 |
Petit-Rosiere Gare | 16:52 | 17:48 |
Gerompont Avenue Des Déportés 32 | 16:53 | 17:49 |
Gerompont Maison Communale | 16:54 | 17:50 |
Gerompont Centre | 16:55 | 17:51 |
Gerompont Avenue Des Déportés 74 | 16:56 | 17:52 |
Ramillies Gare | 16:57 | 17:53 |
Autre-Eglise Pont (Rue De La Gare) | 16:58 | 17:54 |
Autre-Eglise Rue De La Mêlée 50 | 17:00 | 17:56 |
Autre-Eglise Gare | 17:01 | 17:57 |
Autre-Eglise Eglise | 17:02 | 17:58 |
Folx-Les-Caves Rue Neuve | 17:04 | 18:00 |
Folx-Les-Caves Place Communale | 17:05 | 18:01 |
Folx-Les-Caves Les Caves | 17:06 | 18:02 |
Jauche Rue Folx-Les-Caves | 17:09 | 18:05 |
Jauche Warichet | 17:10 | 18:06 |
Jauche Gare (Rue De La Vallée) | 17:10 | 18:06 |
Jauche Gare (Rue A. Stas) | 17:11 | 18:07 |
Jauche Place De La Roulette | 17:12 | 18:08 |
Jauche Avenue R. Gossia | 17:13 | 18:09 |
Jandrain Eglise (Rue De Genville) | 17:15 | 18:11 |
Jandrain Rue Chaînaux | 17:16 | 18:12 |
Orp-Le-Petit Place (Place Dupont) | 17:19 | 18:15 |
Orp-Le-Grand Gare | 17:20 | 18:16 |
Orp-Le-Grand Rue Soldat Haccourt | 17:20 | 18:16 |
Orp-Le-Grand Eglise (Pl. 11è Dragons Français) | 17:21 | 18:17 |
Orp-Le-Grand Rue Emile Vandervelde | 17:22 | 18:18 |
Orp-Le-Grand Route De La Gare | 17:24 | 18:20 |
Pellaines Avenue Des Français 96 | 17:26 | 18:22 |
Pellaines Eglise (Rue Des Alliés) | 17:27 | 18:23 |
Linsmeau Vandalle | 17:28 | 18:24 |
Linsmeau Chapelle (Rue Des Martyrs) | 17:29 | 18:25 |
Racour Rue De Linsmeau | 17:32 | 18:28 |
Racour Centre | 17:33 | 18:29 |
Racour Rue De La Gare | 17:33 | 18:29 |
Racour Habitation 112 | 17:34 | 18:30 |
Landen Militair Depot | 17:36 | 18:32 |
Landen Raatshovenstraat | 17:37 | 18:33 |
Landen Kalsbergstraat | 17:38 | 18:34 |
Landen Station | 17:39 | 18:35 |
TEC Brabant Wallon bus dienstregeling - 148 (Gembloux Gare - Quai 11→Landen Station)
De TEC Brabant Wallon bus dienstregeling voor de route 148, Gembloux Gare - Quai 11→Landen Station, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Gembloux Gare - Quai 11 station naar Landen Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling.
148 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Orp-Le-Petit Place (Place Dupont)
- Dienstregeling van 148 - Gembloux Gare - Quai 12→Ramillies Gare
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Orp-Le-Petit Place (Rue De La Station)
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Orp-Le-Petit Place (Rue Jadot)
- Dienstregeling van 148 - Gembloux Gare - Quai 12→Thorembais-Saint-Trond Carrefour (Ch. De Wavre)
- Dienstregeling van 148 - Jauche Gare (Rue A. Stas)→Landen Station
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Ramillies Gare
- Dienstregeling van 148 - Orp-Le-Grand Eglise (Pl. 11è Dragons Français)→Gembloux Gare - Quai 12
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Landen Begijnhof
- Dienstregeling van 148 - Orp-Le-Petit Place (Rue Jadot)→Gembloux Gare - Quai 12
- Dienstregeling van 148 - Gembloux Gare - Quai 11→Sauveniere Malakoff (Rue Poswick)
- Dienstregeling van 148 - Perwez Place→Gembloux Gare - Quai 12
- Dienstregeling van 148 - Orp-Le-Petit Place (Place Dupont)→Landen Station
- Dienstregeling van 148 - Ramillies Gare→Landen Station
- Dienstregeling van 148 - Ramillies Gare→Gembloux Gare - Quai 12
- Dienstregeling van 148 - Jauche Gare (Rue A. Stas)→Hannut Centre Commercial
- Dienstregeling van 148 - Sauveniere Malakoff (Rue Poswick)→Gembloux Gare - Quai 12
- Dienstregeling van 148 - Landen Begijnhof→Landen Station
- Dienstregeling van 148 - Gembloux Gare - Quai 12→Landen Station
- Dienstregeling van 148 - Gembloux Gare - Quai 12→Ramillies Eglise
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Gembloux Gare - Quai 12
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Jauche Gare (Rue A. Stas)
- Dienstregeling van 148 - Gembloux Gare - Quai 12→Orp-Le-Grand Eglise (Pl. 11è Dragons Français)
- Dienstregeling van 148 - Gembloux Gare - Quai 12→Perwez Place
- Dienstregeling van 148 - Landen Station→Jauche Gare (Rue Brigadier Mélard)
- Dienstregeling van 148 - Hannut Centre Commercial→Jauche Gare (Rue Brigadier Mélard)