161 - Olst Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Deventer, Station | 18:38 |
Deventer, Schurenstraat | 18:39 |
Deventer, Papenblik | 18:40 |
Deventer, Europaplein | 18:41 |
Deventer, Splithofstraat | 18:41 |
Deventer, Havezatelaan | 18:44 |
Diepenveen, Wetermansweg | 18:46 |
Diepenveen, Centrum | 18:48 |
Diepenveen, Sallandsweg | 18:48 |
Diepenveen, Baerselmansweg | 18:49 |
Diepenveen, Molenveldsweg | 18:50 |
Diepenveen, Randerstraat | 18:50 |
Boskamp, Langedijk | 18:52 |
Boskamp, Hengforderweg | 18:54 |
Boskamp, Puinweg 1 | 18:55 |
Boskamp, Puinweg 2 | 18:56 |
Boskamp, Hoenlo | 18:57 |
Boskamp, Overkempe | 18:59 |
Olst, Jan Hooglandstraat | 19:00 |
Olst, Centrum | 19:01 |
Olst, Wethouder A.G. Dekkerlaan | 19:02 |
EBS bus dienstregeling - 161 (Olst)
De EBS bus dienstregeling voor de route 161, Olst, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Deventer, Station naar Olst, Wethouder A.G. Dekkerlaan station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 161, van Deventer naar Olst-Wijhe, dagelijks om 12 uur 's nachts.