163
163 - Sint-Kwintens-Lennik Marktplein Schema woensdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Halle Station Perron 5 12:10 12:15 12:45 Halle Park 12:10 12:15 12:45 Halle Arkenvest 12:11 12:16 12:46 Halle Bergensepoort 12:12 12:17 12:47 Halle Ziekenhuislaan 12:13 12:18 12:48 Halle Ninoofsepoort 12:14 12:19 12:49 Halle Groeningestraat 12:15 12:20 12:50 Halle Don Bosco 12:16 12:21 12:51 Halle Lampstraat 12:17 12:22 12:52 Halle Windmoleken 12:18 12:23 12:53 Halle Scheyssingen 12:20 12:25 12:55 Halle Breedhout Smisstraat 12:22 12:27 12:57 Halle Breedhout Kerk 12:23 12:28 12:58 Oudenaken Pelikaanberg - 12:30 13:00 Oudenaken Pelikaanberg 12:25 - - Oudenaken Schamelbeek - 12:32 13:02 Oudenaken Felix Wijns 12:26 - - Oudenaken Kerk - 12:33 13:03 Oudenaken Baasbergstraat - 12:35 13:05 Sint-Laureins-Berchem Hazeveld - 12:37 13:07 Sint-Laureins-Berchem Brabants Trekpaard - 12:38 13:08 Sint-Laureins-Berchem Molenborrestraat - 12:38 13:08 Sint-Laureins-Berchem Kerk - 12:40 13:10 Sint-Laureins-Berchem Gaasbeekstraat - 12:41 13:11 Elingen Kerk 12:28 - - Elingen Stoeterij - 12:43 13:13 Elingen Hoefijzer - 12:44 13:14 Elingen Kerk - 12:46 13:16 Elingen Doornstraat 12:29 12:47 13:17 Elingen Brandwacht 12:30 12:48 13:18 Sint-Kwintens-Lennik Hoeve Desmedt 12:32 12:49 13:19 Sint-Kwintens-Lennik Luckxstraat 12:34 12:52 13:22 Sint-Kwintens-Lennik Zwartenbroekstraat 12:36 12:54 13:24 Sint-Kwintens-Lennik Marktplein 12:38 12:56 13:26
donderdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Halle Station Perron 5 11:20 15:30 16:43 Halle Park 11:20 15:31 16:44 Halle Arkenvest 11:21 15:32 16:45 Halle Bergensepoort 11:22 15:32 16:45 Halle Ziekenhuislaan 11:23 15:33 16:46 Halle Ninoofsepoort 11:24 15:35 16:48 Halle Groeningestraat 11:25 15:36 16:49 Halle Don Bosco 11:26 15:37 16:50 Halle Lampstraat 11:27 15:39 16:52 Halle Windmoleken 11:28 15:40 16:53 Halle Scheyssingen 11:30 15:42 16:55 Halle Breedhout Smisstraat 11:32 15:44 16:57 Halle Breedhout Kerk 11:33 15:45 16:58 Oudenaken Pelikaanberg 11:35 15:48 17:01 Oudenaken Felix Wijns 11:36 15:50 17:03 Elingen Hallebaan - 15:50 17:03 Elingen Kerk 11:38 15:53 17:06 Elingen Doornstraat 11:39 15:54 17:07 Elingen Brandwacht 11:40 15:55 17:08 Sint-Kwintens-Lennik Hoeve Desmedt 11:42 15:57 17:10 Sint-Kwintens-Lennik Luckxstraat 11:44 16:00 17:13 Sint-Kwintens-Lennik Zwartenbroekstraat 11:46 16:03 17:16 Sint-Kwintens-Lennik Marktplein 11:48 16:05 17:18
vrijdag Schema Station Vertrek #1 Halle Station Perron 5 15:30 Halle Park 15:31 Halle Arkenvest 15:32 Halle Bergensepoort 15:32 Halle Ziekenhuislaan 15:33 Halle Ninoofsepoort 15:35 Halle Groeningestraat 15:36 Halle Don Bosco 15:37 Halle Lampstraat 15:39 Halle Windmoleken 15:40 Halle Scheyssingen 15:42 Halle Breedhout Smisstraat 15:44 Halle Breedhout Kerk 15:45 Oudenaken Pelikaanberg 15:48 Oudenaken Felix Wijns 15:50 Elingen Hallebaan 15:50 Elingen Kerk 15:53 Elingen Doornstraat 15:54 Elingen Brandwacht 15:55 Sint-Kwintens-Lennik Hoeve Desmedt 15:57 Sint-Kwintens-Lennik Luckxstraat 16:00 Sint-Kwintens-Lennik Zwartenbroekstraat 16:03 Sint-Kwintens-Lennik Marktplein 16:05
maandag en dinsdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Halle Station Perron 5 15:30 16:43 Halle Park 15:31 16:44 Halle Arkenvest 15:32 16:45 Halle Bergensepoort 15:32 16:45 Halle Ziekenhuislaan 15:33 16:46 Halle Ninoofsepoort 15:35 16:48 Halle Groeningestraat 15:36 16:49 Halle Don Bosco 15:37 16:50 Halle Lampstraat 15:39 16:52 Halle Windmoleken 15:40 16:53 Halle Scheyssingen 15:42 16:55 Halle Breedhout Smisstraat 15:44 16:57 Halle Breedhout Kerk 15:45 16:58 Oudenaken Pelikaanberg 15:48 17:01 Oudenaken Felix Wijns 15:50 17:03 Elingen Hallebaan 15:50 17:03 Elingen Kerk 15:53 17:06 Elingen Doornstraat 15:54 17:07 Elingen Brandwacht 15:55 17:08 Sint-Kwintens-Lennik Hoeve Desmedt 15:57 17:10 Sint-Kwintens-Lennik Luckxstraat 16:00 17:13 Sint-Kwintens-Lennik Zwartenbroekstraat 16:03 17:16 Sint-Kwintens-Lennik Marktplein 16:05 17:18
De Lijn Bus dienstregeling - 163 (Sint-Kwintens-Lennik Marktplein) De Lijn Bus dienstregeling voor de route 163, Sint-Kwintens-Lennik Marktplein, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Halle Station Perron 5 station naar Sint-Kwintens-Lennik Marktplein station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.
Laatst geüpdatet op 6 mei 2024
163 Alternatieve Richtingsschema's