Weekdagen Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Vertrek #8 Groningen, Hoofdstation (Perron Z) 08:10 10:10 11:10 13:10 14:10 16:08 17:08 19:10 Groningen, Zuiderdiep 08:13 10:13 11:13 13:13 14:13 16:11 17:11 19:13 Groningen, Umcg Noord (Perron C) 08:17 10:17 11:17 13:17 14:17 16:15 17:15 19:17 Groningen, Zaagmuldersbrug 08:19 10:19 11:19 13:19 14:19 16:17 17:17 19:19 Groningen, P+R Kardinge 08:24 10:24 11:24 13:24 14:24 16:22 17:22 19:24 Noorderhoogebrug, Boterdiepbrug 08:29 10:29 11:29 13:29 14:29 16:27 17:27 19:29 Adorp, Wierumerschouwsterweg 08:35 10:35 11:35 13:35 14:35 16:33 17:33 19:35 Sauwerd, Burchtweg 08:37 10:37 11:37 13:37 14:37 16:35 17:35 19:37 Winsum, Priorstraat 08:42 10:42 11:42 13:42 14:42 16:40 17:40 19:42 Winsum, Rotonde N361 08:43 10:43 11:43 13:43 14:43 16:41 17:41 19:43 Mensingeweer, Eenrummerweg 08:47 10:47 11:47 13:47 14:47 16:45 17:45 19:47 Wehe Den Hoorn, Kerkstraat 08:50 10:50 11:50 13:50 14:50 16:48 17:48 19:50 Leens, Breekweg 08:53 10:53 11:53 13:53 14:53 16:51 17:51 19:53 Ulrum, Schapenweg 08:55 10:55 11:55 13:55 14:55 16:53 17:53 19:55 Lauwersmeer, Marneweg 08:59 10:59 11:59 13:59 14:59 16:57 17:57 19:59 Lauwersmeer, De Rug 09:02 11:02 12:02 14:02 15:02 17:00 18:00 20:02 Lauwersmeer, Strandweg 09:03 11:03 12:03 14:03 15:03 17:01 18:01 20:03 Lauwersoog, Robbenoort 09:04 11:04 12:04 14:04 15:04 17:02 18:02 20:04 Lauwersoog, Dorp 09:05 11:05 12:05 14:05 15:05 17:03 18:03 20:05 Lauwersoog, Visafslag 09:08 11:07 12:07 14:07 15:07 17:06 18:06 20:08 Lauwersoog, Veerhaven 09:10 11:08 12:08 14:08 15:08 17:08 18:08 20:10
zaterdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Vertrek #8 Vertrek #9 Groningen, Hoofdstation (Perron Z) 07:10 08:10 10:10 11:10 13:10 14:10 16:10 17:10 19:10 Groningen, Zuiderdiep 07:13 08:13 10:13 11:13 13:13 14:13 16:13 17:13 19:13 Groningen, Umcg Noord (Perron C) 07:16 08:16 10:16 11:16 13:16 14:16 16:16 17:16 19:16 Groningen, Zaagmuldersbrug 07:19 08:19 10:19 11:19 13:19 14:19 16:19 17:19 19:19 Groningen, P+R Kardinge 07:23 08:23 10:23 11:23 13:23 14:23 16:23 17:23 19:23 Noorderhoogebrug, Boterdiepbrug 07:28 08:28 10:28 11:28 13:28 14:28 16:28 17:28 19:28 Adorp, Wierumerschouwsterweg 07:33 08:33 10:33 11:33 13:33 14:33 16:33 17:33 19:33 Sauwerd, Burchtweg 07:35 08:35 10:35 11:35 13:35 14:35 16:35 17:35 19:35 Winsum, Priorstraat 07:39 08:39 10:39 11:39 13:39 14:39 16:39 17:39 19:39 Winsum, Rotonde N361 07:40 08:40 10:40 11:40 13:40 14:40 16:40 17:40 19:40 Mensingeweer, Eenrummerweg 07:45 08:45 10:45 11:45 13:45 14:45 16:45 17:45 19:45 Wehe Den Hoorn, Kerkstraat 07:48 08:48 10:48 11:48 13:48 14:48 16:48 17:48 19:48 Leens, Breekweg 07:51 08:51 10:51 11:51 13:51 14:51 16:51 17:51 19:51 Ulrum, Schapenweg 07:53 08:53 10:53 11:53 13:53 14:53 16:53 17:53 19:53 Lauwersmeer, Marneweg 07:58 08:58 10:58 11:58 13:58 14:58 16:58 17:58 19:58 Lauwersmeer, De Rug 08:01 09:01 11:01 12:01 14:01 15:01 17:01 18:01 20:01 Lauwersmeer, Strandweg 08:02 09:02 11:02 12:02 14:02 15:02 17:02 18:02 20:02 Lauwersoog, Robbenoort 08:03 09:03 11:03 12:03 14:03 15:03 17:03 18:03 20:03 Lauwersoog, Dorp 08:04 09:04 11:04 12:04 14:04 15:04 17:04 18:04 20:04 Lauwersoog, Visafslag 08:08 09:08 11:08 12:08 14:08 15:08 17:08 18:08 20:08 Lauwersoog, Veerhaven 08:10 09:10 11:10 12:10 14:10 15:10 17:10 18:10 20:10
zondag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Vertrek #8 Groningen, Hoofdstation (Perron Z) 08:10 10:10 11:10 13:10 14:10 16:10 17:10 19:10 Groningen, Zuiderdiep 08:13 10:13 11:13 13:13 14:13 16:13 17:13 19:13 Groningen, Umcg Noord (Perron C) 08:16 10:16 11:16 13:16 14:16 16:16 17:16 19:16 Groningen, Zaagmuldersbrug 08:19 10:19 11:19 13:19 14:19 16:19 17:19 19:19 Groningen, P+R Kardinge 08:23 10:23 11:23 13:23 14:23 16:23 17:23 19:23 Noorderhoogebrug, Boterdiepbrug 08:28 10:28 11:28 13:28 14:28 16:28 17:28 19:28 Adorp, Wierumerschouwsterweg 08:33 10:33 11:33 13:33 14:33 16:33 17:33 19:33 Sauwerd, Burchtweg 08:35 10:35 11:35 13:35 14:35 16:35 17:35 19:35 Winsum, Priorstraat 08:39 10:39 11:39 13:39 14:39 16:39 17:39 19:39 Winsum, Rotonde N361 08:40 10:40 11:40 13:40 14:40 16:40 17:40 19:40 Mensingeweer, Eenrummerweg 08:45 10:45 11:45 13:45 14:45 16:45 17:45 19:45 Wehe Den Hoorn, Kerkstraat 08:48 10:48 11:48 13:48 14:48 16:48 17:48 19:48 Leens, Breekweg 08:51 10:51 11:51 13:51 14:51 16:51 17:51 19:51 Ulrum, Schapenweg 08:53 10:53 11:53 13:53 14:53 16:53 17:53 19:53 Lauwersmeer, Marneweg 08:58 10:58 11:58 13:58 14:58 16:58 17:58 19:58 Lauwersmeer, De Rug 09:01 11:01 12:01 14:01 15:01 17:01 18:01 20:01 Lauwersmeer, Strandweg 09:02 11:02 12:02 14:02 15:02 17:02 18:02 20:02 Lauwersoog, Robbenoort 09:03 11:03 12:03 14:03 15:03 17:03 18:03 20:03 Lauwersoog, Dorp 09:04 11:04 12:04 14:04 15:04 17:04 18:04 20:04 Lauwersoog, Visafslag 09:08 11:08 12:08 14:08 15:08 17:08 18:08 20:08 Lauwersoog, Veerhaven 09:10 11:10 12:10 14:10 15:10 17:10 18:10 20:10
Qbuzz bus dienstregeling - 163 (Lauwersoog) De Qbuzz bus dienstregeling voor de route 163, Lauwersoog, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Groningen, Hoofdstation (Perron Z) station naar Lauwersoog, Veerhaven station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Qbuzz dienstregeling.
Laatst geüpdatet op 4 augustus 2024
163 Alternatieve Richtingsschema's