163C - Gouvy Gare→Bastogne Gare du Sud - Quai 3 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Gouvy Gare | 07:20 | 08:44 | 14:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 |
Gouvy Police | 07:20 | 08:44 | 14:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 |
Gouvy Ecole Des Soeurs | 07:20 | 08:44 | 14:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 |
Gouvy Eglise | 07:21 | 08:45 | 14:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
Gouvy Voie De Salm | 07:21 | 08:45 | 14:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
Gouvy Scierie | 07:22 | 08:46 | 14:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 |
Gouvy Route D'Halconreux | 07:23 | 08:47 | 14:47 | 16:47 | 17:47 | 18:47 |
Halconreux Chemin De Limerlé | 07:24 | 08:48 | 14:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 |
Sterpigny Route De Gouvy | 07:26 | 08:50 | 14:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 |
Sterpigny Grand Route | 07:26 | 08:50 | 14:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 |
Sterpigny Eglise | 07:27 | 08:51 | 14:51 | 16:51 | 17:51 | 18:51 |
Sterpigny Chapelle | 07:28 | 08:52 | 14:52 | 16:52 | 17:52 | 18:52 |
Cherain Route De Bovigny | 07:29 | 08:53 | 14:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 |
Cherain Eglise | 07:30 | 08:54 | 14:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 |
Vaux Grand Route | 07:31 | 08:55 | 14:55 | 16:55 | 17:55 | 18:55 |
Sommerain Route De Gouvy | 07:33 | 08:57 | 14:58 | 16:57 | 17:57 | 18:57 |
Sommerain Centre | 07:33 | 08:57 | 14:58 | 16:57 | 17:57 | 18:57 |
Sommerain Muisson Cara | 07:34 | 08:58 | 14:59 | 16:58 | 17:58 | 18:58 |
Sommerain Pont | 07:35 | 08:59 | 15:00 | 16:59 | 17:59 | 18:59 |
Taverneux Route De Gouvy | 07:36 | 09:00 | 15:01 | 17:00 | 18:00 | 19:00 |
Houffalize Aux Cheras | 07:36 | 09:00 | 15:01 | 17:00 | 18:00 | 19:00 |
Taverneux Grand Route | 07:37 | 09:01 | 15:03 | 17:01 | 18:01 | 19:01 |
Houffalize Cimetière | 07:38 | 09:02 | 15:03 | 17:02 | 18:02 | 19:02 |
Houffalize Barrière N30 | 07:38 | 09:02 | 15:04 | 17:02 | 18:02 | 19:02 |
Houffalize Spar | 07:38 | 09:02 | 15:04 | 17:02 | 18:02 | 19:02 |
Houffalize Pont | - | - | 15:05 | - | - | - |
Houffalize Dépôt Tec | - | - | 15:05 | - | - | - |
Houffalize Pont | - | - | 15:06 | - | - | - |
Houffalize Place Albert 1er | 07:39 | 09:03 | 15:06 | 17:03 | 18:03 | 19:03 |
Houffalize Rue De Bastogne | 07:39 | 09:03 | 15:06 | 17:03 | 18:03 | 19:03 |
Houffalize Chemin De Tavigny | 07:40 | 09:04 | 15:08 | 17:04 | 18:04 | 19:04 |
Houffalize La Charmille | 07:41 | 09:05 | 15:09 | 17:05 | 18:05 | 19:05 |
Wicourt Chemin De Neufmoulin | 07:42 | 09:06 | 15:10 | 17:06 | 18:06 | 19:06 |
Wicourt Fond De Wicourt | 07:42 | 09:06 | 15:10 | 17:06 | 18:06 | 19:06 |
Wicourt Grand Route | 07:44 | 09:08 | 15:12 | 17:08 | 18:08 | 19:08 |
Vaux Chemin De Rachamps | 07:45 | 09:09 | 15:13 | 17:09 | 18:09 | 19:09 |
N30 Route D'Houffalize | 07:46 | 09:10 | 15:14 | 17:10 | 18:10 | 19:10 |
Noville (Bastogne) Eglise | 07:48 | 09:12 | 15:16 | 17:12 | 18:12 | 19:12 |
Foy Grand Route | 07:49 | 09:13 | 15:17 | 17:13 | 18:13 | 19:13 |
Foy Carrefour | 07:51 | 09:15 | 15:19 | 17:15 | 18:15 | 19:15 |
Luzery Garage Zune | 07:53 | 09:17 | 15:21 | 17:17 | 18:17 | 19:17 |
Luzery Carrefour | 07:55 | 09:19 | 15:23 | 17:19 | 18:19 | 19:19 |
Bastogne Epe | 07:55 | 09:19 | 15:23 | 17:19 | 18:19 | 19:19 |
Bastogne Clinique | 07:55 | 09:19 | 15:23 | 17:19 | 18:19 | 19:19 |
Bastogne Pépinière - Quai 4 | 07:57 | 09:21 | 15:25 | 17:21 | 18:21 | 19:21 |
Bastogne Hôtel De Ville | 07:59 | 09:23 | 15:27 | 17:23 | 18:23 | 19:23 |
Bastogne Gare du Sud - Quai 3 | 08:01 | 09:25 | 15:29 | 17:25 | 18:25 | 19:25 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 163C (Gouvy Gare→Bastogne Gare du Sud - Quai 3)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 163C, Gouvy Gare→Bastogne Gare du Sud - Quai 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Gouvy Gare station naar Bastogne Gare du Sud - Quai 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 163C, van Gouvy naar Bastogne, dagelijks om 12 uur 's nachts.
163C Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 163C - Bastogne Gare du Sud - Quai 3→Gouvy Gare
- Dienstregeling van 163C - Bastogne Gare du Sud - Quai 3→Houffalize Place Albert 1er
- Dienstregeling van 163C - Gouvy Gare→Houffalize Dépôt Tec
- Dienstregeling van 163C - Gouvy Police→Bastogne Gare du Sud - Quai 3
- Dienstregeling van 163C - Houffalize Dépôt Tec→Bastogne Gare du Sud - Quai 3
- Dienstregeling van 163C - Houffalize Dépôt Tec→Gouvy Gare
- Dienstregeling van 163C - Gouvy Gare→Bastogne Gare du Sud - Quai 3
- Dienstregeling van 163C - Houffalize Place Albert 1er→Gouvy Gare