33
33 - Coevorden Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 | Vertrek #10 | Vertrek #11 | Vertrek #12 | Vertrek #13 | Vertrek #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoogeveen, Station (Perron E) | 06:07 | 07:10 | 08:10 | 09:10 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:24 | 19:24 |
Hoogeveen, Scholen Voltastraat | 06:08 | 07:11 | 08:11 | 09:11 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:25 | 19:25 |
Hoogeveen, Newtonstraat | 06:10 | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:27 | 19:27 |
Hoogeveen, Wolfsbosstraat | 06:12 | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:29 | 19:28 |
Hoogeveen, Valkenlaan | 06:13 | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:30 | 19:29 |
Hoogeveen, Buizerdlaan | 06:14 | 07:17 | 08:17 | 09:17 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:31 | 19:30 |
Hoogeveen, Mr. Cramerweg P+R | 06:15 | 07:18 | 08:18 | 09:18 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:32 | 19:31 |
Noordscheschut, Krakeel | 06:15 | 07:18 | 08:18 | 09:18 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:33 | 19:32 |
Noordscheschut, Schooldijkje | 06:15 | 07:18 | 08:18 | 09:18 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:34 | 19:33 |
Noordscheschut, Zwartedijkje | 06:17 | 07:20 | 08:20 | 09:20 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:35 | 19:34 |
Noordscheschut, Riegshoogtendijk | 06:18 | 07:21 | 08:21 | 09:21 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:36 | 19:35 |
Hollandscheveld, Riegshoogtendijk 40 | 06:20 | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:38 | 19:37 |
Hollandscheveld, Riegshoogtendijk | 06:21 | 07:24 | 08:24 | 09:24 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:39 | 19:38 |
Zuideropgaande, Jan Wintersdijkje | 06:22 | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:40 | 19:39 |
Hollandscheveld, Carstensdijk | 06:25 | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | 18:42 | 19:41 |
Hollandscheveld, Carstensdijk 27 | 06:27 | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:44 | 19:43 |
Elim, Carstenswijk | 06:28 | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:45 | 19:44 |
Elim, Barsweg | 06:29 | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 10:37 | 11:37 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:46 | 19:45 |
Nieuwlande, Rauweveldweg | 06:30 | 07:33 | 08:33 | 09:33 | 10:38 | 11:38 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:47 | 19:46 |
Nieuwlande, Viersprong | 06:31 | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:39 | 11:39 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:48 | 19:47 |
Dalerpeel, Steigerwijk 93 | 06:32 | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:40 | 11:40 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:49 | 19:48 |
Dalerpeel, Steigerwijk 72 | 06:33 | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:41 | 11:41 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:50 | 19:49 |
Dalerpeel, Steigerwijk 54 | 06:33 | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:41 | 11:41 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:50 | 19:49 |
Dalerpeel, Steigerwijk 26 | 06:33 | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:41 | 11:41 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:50 | 19:49 |
Dalerpeel, Viersprong | 06:35 | 07:38 | 08:38 | 09:38 | 10:43 | 11:43 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 18:52 | 19:51 |
Dalerpeel, Sebastopol | 06:36 | 07:39 | 08:39 | 09:39 | 10:44 | 11:44 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:53 | 19:52 |
Dalerpeel, Nieuwe Krim | 06:37 | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:45 | 11:45 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:54 | 19:53 |
Steenwijksmoer, Veenschapsweg | 06:39 | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:47 | 11:47 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:56 | 19:55 |
Steenwijksmoer, Hoofdweg | 06:41 | 07:44 | 08:44 | 09:44 | 10:49 | 11:49 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:57 | 19:56 |
Steenwijksmoer, Hoofdweg 68 | 06:42 | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:50 | 11:50 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 18:58 | 19:57 |
Steenwijksmoer, Centrum | 06:43 | 07:46 | 08:46 | 09:46 | 10:51 | 11:51 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 18:59 | 19:58 |
Steenwijksmoer, Hoofdweg 6 | 06:44 | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:52 | 11:52 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 19:00 | 19:59 |
Coevorden, Dwarspad | 06:45 | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:53 | 11:53 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 19:01 | 20:00 |
Coevorden, J. Smitstraat | 06:47 | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:55 | 11:55 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 19:03 | 20:02 |
Coevorden, Station (Perron C) | 06:52 | 07:55 | 08:55 | 09:55 | 11:00 | 12:00 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:07 | 20:06 |
Qbuzz Bus dienstregeling - 33 (Coevorden)
De Qbuzz Bus dienstregeling voor de route 33, Coevorden, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Hoogeveen, Station (Perron E) station naar Coevorden, Station (Perron C) station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Qbuzz dienstregeling. We werken het schema van 33, van Hoogeveen naar Coevorden, dagelijks om 12 uur 's nachts.