34
34 - Dinant Gare→Namur Gare Des Bus - Quai 8 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Dinant Gare | 07:13 |
Bouvignes Garage | 07:15 |
Bouvignes Monument | 07:16 |
Bouvignes Station | 07:17 |
Anhee Rue De L'Ecluse | 07:20 |
Anhee Rue Ste-Barbe | 07:21 |
Anhee Place | 07:22 |
Anhee Route De Maredsous | 07:23 |
Anhee Pont D'Yvoir | 07:24 |
Hun Rocher De La Praule | 07:25 |
Hun Ecluse | 07:27 |
Hun Eglise | 07:28 |
Annevoie Route De Dinant | 07:30 |
Annevoie Bois Des Trys | 07:31 |
Riviere Grande Île | 07:32 |
Riviere Virage | 07:33 |
Profondeville Burnot | 07:35 |
Profondeville Pont De Lustin | 07:36 |
Profondeville Chaussée De Dinant | 07:38 |
Profondeville Hôtel De Ville | 07:39 |
Profondeville Rue A. Gemenne | 07:40 |
Profondeville Walgrappe - Chantraine | 07:41 |
Profondeville Boreuville | 07:41 |
Wepion Les Collets | 07:44 |
Wepion Grand'Ry | 07:45 |
Wepion Fooz | 07:46 |
Wepion Passage D'Eau | 07:46 |
Wepion Pôle Nord | 07:47 |
Wepion Pairybonier | 07:48 |
Wepion Station | 07:49 |
Wepion La Roseraie | 07:49 |
Wepion Fourneau | 07:50 |
Namur La Pairelle | 07:52 |
Namur Caracole | 07:53 |
La Plante Rue Delonnoy | 07:54 |
La Plante Marronnier | 07:54 |
Namur Parc De La Plante | 07:55 |
Namur Casino | 07:56 |
Namur Boulevard Ad Aquam | 07:57 |
Namur Pont De France | 07:57 |
Namur Square Arthur Masson | 07:58 |
Namur | 07:59 |
Namur Gare Des Bus - Quai 8 | 08:01 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 34 (Dinant Gare→Namur Gare Des Bus - Quai 8)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 34, Dinant Gare→Namur Gare Des Bus - Quai 8, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Dinant Gare station naar Namur Gare Des Bus - Quai 8 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 34, van Dinant naar Namur, dagelijks om 12 uur 's nachts.
34 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 34 - Dinant Gare→Profondeville Hôtel De Ville
- Dienstregeling van 34 - Profondeville Burnot Collège S.-C.→Dinant Gare
- Dienstregeling van 34 - Dinant Gare→Wepion Fooz
- Dienstregeling van 34 - Profondeville Hôtel De Ville→Dinant Gare
- Dienstregeling van 34 - Namur Gare Des Bus - Quai 1→Dinant Gare