341
341 - Bourseigne-Vieille Eglise→Beauraing Rond-Point Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Bourseigne-Vieille Eglise | 07:15 | 09:43 |
Bourseigne-Neuve Chapelle | 07:17 | 09:45 |
Bourseigne-Neuve Eglise | 07:18 | 09:46 |
Willerzie Douane | 07:24 | 09:52 |
Rienne Ecole Communale | 07:27 | 09:55 |
Rienne Eglise | 07:28 | 09:56 |
Rienne Boiron | 07:29 | 09:57 |
Gedinne Point De Vue | 07:33 | 10:01 |
Gedinne Pommier Mathys | 07:33 | 10:01 |
Gedinne Ecole Primaire | 07:34 | 10:02 |
Gedinne Lycée | 07:35 | 10:03 |
Gedinne Terminus | 07:37 | 10:05 |
Gedinne Centre | 07:38 | 10:06 |
Gedinne Pommier Mathys | 07:38 | 10:06 |
Gedinne Point De Vue | 07:39 | 10:07 |
Sart-Custinne Pré Lavaux | 07:41 | 10:09 |
Sart-Custinne Route De Malvoisin | 07:42 | 10:10 |
Sart-Custinne Eglise | 07:43 | 10:11 |
Vencimont Jonction | 07:49 | 10:17 |
Vencimont Centre | 07:50 | 10:18 |
Vencimont Cabine | 07:51 | 10:19 |
Vencimont La Ramée | 07:52 | 10:20 |
Vencimont Village De Vacances | 07:54 | 10:22 |
Voneche Jonction | 07:57 | 10:25 |
Voneche Chemin De La Gare | 07:58 | 10:26 |
Froidfontaine Eglise | 08:00 | 10:28 |
Pondrome Crapaury | 08:04 | 10:32 |
Pondrome Tilleul | 08:08 | 10:36 |
Pondrome Rue De Malakoff | 08:09 | 10:37 |
Beauraing Point De Vue | 08:10 | 10:38 |
Beauraing Place St-Roch | 08:12 | 10:40 |
Beauraing Indsc | 08:13 | 10:41 |
Beauraing Place St-Roch | 08:15 | 10:43 |
Beauraing Athénée | 08:16 | - |
Beauraing Institut | 08:18 | - |
Beauraing Place Berry | 08:20 | 10:45 |
Beauraing Route De La Gare | 08:21 | 10:46 |
Beauraing Rond-Point | 08:22 | 10:47 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Bourseigne-Vieille Eglise | 07:15 | 08:53 |
Bourseigne-Neuve Chapelle | 07:17 | 08:55 |
Bourseigne-Neuve Eglise | 07:18 | 08:56 |
Willerzie Douane | 07:24 | 09:02 |
Rienne Ecole Communale | 07:27 | 09:05 |
Rienne Eglise | 07:28 | 09:06 |
Rienne Boiron | 07:29 | 09:07 |
Gedinne Point De Vue | 07:33 | 09:11 |
Gedinne Pommier Mathys | 07:33 | 09:11 |
Gedinne Ecole Primaire | 07:34 | 09:12 |
Gedinne Lycée | 07:35 | 09:13 |
Gedinne Terminus | 07:37 | 09:15 |
Gedinne Centre | 07:38 | 09:16 |
Gedinne Pommier Mathys | 07:38 | 09:16 |
Gedinne Point De Vue | 07:39 | 09:17 |
Sart-Custinne Pré Lavaux | 07:41 | 09:19 |
Sart-Custinne Route De Malvoisin | 07:42 | 09:20 |
Sart-Custinne Eglise | 07:43 | 09:21 |
Vencimont Jonction | 07:49 | 09:27 |
Vencimont Centre | 07:50 | 09:28 |
Vencimont Cabine | 07:51 | 09:29 |
Vencimont La Ramée | 07:52 | 09:30 |
Vencimont Village De Vacances | 07:54 | 09:32 |
Voneche Jonction | 07:57 | 09:35 |
Voneche Chemin De La Gare | 07:58 | 09:36 |
Froidfontaine Eglise | 08:00 | 09:38 |
Pondrome Crapaury | 08:04 | 09:42 |
Pondrome Tilleul | 08:08 | 09:46 |
Pondrome Rue De Malakoff | 08:09 | 09:47 |
Beauraing Point De Vue | 08:10 | 09:48 |
Beauraing Place St-Roch | 08:12 | 09:50 |
Beauraing Indsc | 08:13 | 09:51 |
Beauraing Place St-Roch | 08:15 | 09:53 |
Beauraing Athénée | 08:16 | - |
Beauraing Institut | 08:18 | - |
Beauraing Place Berry | 08:20 | 09:55 |
Beauraing Route De La Gare | 08:21 | 09:56 |
Beauraing Rond-Point | 08:22 | 09:57 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 341 (Bourseigne-Vieille Eglise→Beauraing Rond-Point)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 341, Bourseigne-Vieille Eglise→Beauraing Rond-Point, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Bourseigne-Vieille Eglise station naar Beauraing Rond-Point station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
341 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 341 - Gedinne Lycée→Bourseigne-Vieille Eglise
- Dienstregeling van 341 - Beauraing Rond-Point→Bourseigne-Vieille Eglise
- Dienstregeling van 341 - Bourseigne-Vieille Eglise→Beauraing Indsc
- Dienstregeling van 341 - Beauraing Rond-Point→Gedinne Terminus
- Dienstregeling van 341 - Gedinne Lycée→Beauraing Indsc