348 - Gent Sint-Pietersstation Perron 13 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Beervelde Tollekenswegel | - | 06:35 | 07:05 | 07:34 | - | 16:08 | - | 17:08 |
Beervelde Bennesteeg | - | 06:36 | 07:06 | 07:35 | - | 16:09 | - | 17:09 |
Beervelde Kerk | - | 06:37 | 07:07 | 07:36 | - | 16:10 | - | 17:10 |
Beervelde Parochiedreef | - | 06:37 | 07:08 | 07:37 | - | 16:11 | - | 17:11 |
Beervelde Pensionaatstraat | - | 06:39 | 07:10 | 07:39 | - | 16:13 | - | 17:13 |
Destelbergen Paardenstraat | - | 06:41 | 07:13 | 07:42 | - | 16:16 | - | 17:16 |
Destelbergen Burgstraat | - | 06:42 | 07:14 | 07:43 | - | 16:17 | - | 17:17 |
Destelbergen Groenstraat | - | 06:43 | 07:15 | 07:44 | - | 16:18 | - | 17:18 |
Destelbergen Bonsgrachtstraat | - | 06:45 | 07:18 | 07:47 | - | 16:21 | - | 17:21 |
Destelbergen Vissershoek | - | 06:46 | 07:19 | 07:48 | 15:46 | 16:22 | 16:47 | 17:22 |
Destelbergen Damstraat | - | 06:47 | 07:21 | 07:50 | 15:47 | 16:24 | 16:48 | 17:24 |
Destelbergen Dorekenswegel | - | 06:49 | 07:24 | 07:53 | 15:50 | 16:27 | 16:51 | 17:27 |
Destelbergen Hermelijnestraat | - | 06:50 | 07:25 | 07:54 | 15:51 | 16:28 | 16:52 | 17:28 |
Destelbergen Stationsstraat | - | 06:51 | 07:26 | 07:55 | 15:52 | 16:29 | 16:53 | 17:29 |
Destelbergen Kouterstraat | - | 06:51 | 07:27 | 07:56 | 15:53 | 16:30 | 16:54 | 17:30 |
Destelbergen Kerk | - | 06:53 | 07:28 | 07:57 | 15:54 | 16:31 | 16:55 | 17:31 |
Destelbergen Eenbeekstraat | - | 06:54 | 07:30 | 07:59 | 15:56 | 16:33 | 16:57 | 17:33 |
Destelbergen Zenderstraat | - | 06:55 | 07:32 | 08:01 | 15:58 | 16:35 | 16:59 | 17:35 |
Destelbergen Admiraalstraat | - | 06:57 | 07:34 | 08:03 | 16:00 | 16:37 | 17:01 | 17:37 |
Destelbergen Stelplaats | 06:29 | 06:58 | 07:35 | 08:04 | 16:02 | 16:38 | 17:03 | 17:38 |
Destelbergen Lossystraat | 06:30 | 06:59 | 07:37 | 08:06 | 16:03 | 16:40 | 17:04 | 17:40 |
Sint-Amandsberg Baeyensstraat | 06:30 | 07:00 | 07:38 | 08:07 | 16:04 | 16:41 | 17:05 | 17:41 |
Sint-Amandsberg Heernisplein | 06:32 | 07:02 | 07:39 | 08:08 | 16:06 | 16:42 | 17:07 | 17:42 |
Gent Banierstraat | 06:32 | 07:02 | 07:40 | 08:09 | 16:06 | 16:43 | 17:07 | 17:43 |
Gent Nieuwhof | 06:33 | 07:03 | 07:41 | 08:10 | 16:07 | 16:44 | 17:08 | 17:44 |
Gent Dampoort Perron A6 | 06:33 | 07:04 | 07:42 | 08:11 | 16:08 | 16:45 | 17:09 | 17:45 |
Gent Dampoort (Gandastraat) | 06:35 | 07:06 | 07:43 | 08:12 | 16:10 | 16:46 | 17:11 | 17:46 |
Gent Forelstraat | 06:36 | 07:07 | 07:45 | 08:14 | 16:11 | 16:48 | 17:12 | 17:48 |
Gent Vlaamsekaai | 06:37 | 07:08 | 07:46 | 08:15 | 16:12 | 16:49 | 17:13 | 17:49 |
Gent Keizerpoort (Keizervest) | 06:38 | 07:10 | 07:48 | 08:17 | 16:14 | 16:51 | 17:15 | 17:51 |
Gent Terplatenbrug | 06:40 | 07:13 | 07:50 | 08:19 | 16:17 | 16:53 | 17:18 | 17:53 |
Gent Heuvelpoort | 06:41 | 07:13 | 07:51 | 08:20 | 16:17 | 16:54 | 17:18 | 17:54 |
Gent Ledeganckstraat | 06:41 | 07:14 | 07:52 | 08:21 | 16:18 | 16:55 | 17:19 | 17:55 |
Gent Fortlaan | 06:42 | 07:15 | 07:53 | 08:22 | 16:19 | 16:56 | 17:20 | 17:56 |
Gent Parkplein | 06:43 | 07:16 | 07:54 | 08:23 | 16:20 | 16:57 | 17:21 | 17:57 |
Gent Sint-Pietersstation Perron 16 | 06:44 | 07:18 | 07:55 | 08:24 | 16:22 | 16:58 | 17:23 | 17:58 |
De Lijn bus dienstregeling - 348 (Gent Sint-Pietersstation Perron 13)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 348, Gent Sint-Pietersstation Perron 13, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Beervelde Tollekenswegel station naar Gent Sint-Pietersstation Perron 16 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling. We werken het schema van 348, van Destelbergen naar Gent, dagelijks om 12 uur 's nachts.