35 - Dinant Gare→Bioul Place Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Dinant Gare | 16:40 |
Bouvignes Garage | 16:43 |
Bouvignes Monument | 16:44 |
Bouvignes Station | 16:45 |
Anhee Rue De L'Ecluse | 16:48 |
Anhee Rue Ste-Barbe | 16:49 |
Anhee Place | 16:50 |
Anhee Route De Maredsous | 16:51 |
Anhee Pont D'Yvoir | 16:52 |
Hun Rocher De La Praule | 16:53 |
Hun Ecluse | 16:55 |
Hun Eglise | 16:56 |
Annevoie Route De Dinant | 16:58 |
Annevoie Route De Dinant | 16:58 |
Annevoie Jardins D'Annevoie | 16:59 |
Annevoie Chemin De L'Église | 16:59 |
Annevoie Route De Fraire | 17:00 |
Bioul Mossiat | 17:02 |
Bioul Belle-Vue | 17:02 |
Bioul Crucifix | 17:03 |
Bioul Quatre Bras | 17:03 |
Bioul Route De Warnant | 17:04 |
Bioul Place | 17:05 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 35 (Dinant Gare→Bioul Place)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 35, Dinant Gare→Bioul Place, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Dinant Gare station naar Bioul Place station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
35 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 35 - Dinant Gare→Maredsous Abbaye
- Dienstregeling van 35 - Bioul Belle-Vue→Ermeton-Sur-Biert Place
- Dienstregeling van 35 - Ermeton-Sur-Biert Place→Bioul Belle-Vue
- Dienstregeling van 35 - Ermeton-Sur-Biert Gare - Dépôt Tec→Dinant Gare
- Dienstregeling van 35 - Maredsous Abbaye→Dinant Gare
- Dienstregeling van 35 - Ermeton-Sur-Biert Place→Dinant Gare
- Dienstregeling van 35 - Dinant Gare→Ermeton-Sur-Biert Gare - Dépôt Tec
- Dienstregeling van 35 - Dinant Gare→Ermeton-Sur-Biert Place