40 - Staphorst Via Ziekenhuis Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Zwolle, Station | 20:52 | 21:52 |
Zwolle, Assendorperdijk | 20:57 | 21:57 |
Zwolle, Park De Wezenlanden | 20:59 | 21:59 |
Zwolle, Provinciehuis | 20:59 | 21:59 |
Zwolle, Trompstraat | 21:00 | 22:00 |
Zwolle, Herenweg | 21:03 | 22:03 |
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | 21:04 | 22:04 |
Zwolle, Isala Ziekenhuis | 21:06 | 22:06 |
Zwolle, Meppelerstraatweg | 21:09 | 22:09 |
Zwolle, Vrolijkheid | 21:10 | 22:10 |
Zwolle, Campherbeeklaan | 21:12 | 22:12 |
Zwolle, Bergkloosterweg | 21:12 | 22:12 |
Zwolle, Vechtbrug | 21:14 | 22:14 |
Zwolle, Bentheimstraat | 21:16 | 22:16 |
Zwolle, Bedrijvenpark Hessenpoort | 21:16 | 22:16 |
Zwolle, Mindenstraat | 21:17 | 22:17 |
Zwolle, Westfalenstraat | 21:17 | 22:17 |
Zwolle, Siegenstraat | 21:18 | 22:18 |
Zwolle, Haersterbroekweg | 21:19 | 22:19 |
Zwolle, De Markte | 21:21 | 22:21 |
Lichtmis, Steenwetering | 21:21 | 22:21 |
Lichtmis, Meeleweg | 21:24 | 22:24 |
Lichtmis, Busstation | 21:28 | 22:28 |
Rouveen, Oostermenneweg | 21:30 | 22:30 |
Rouveen, Zuideindigerweg | 21:30 | 22:30 |
Rouveen, Stadsweg | 21:31 | 22:31 |
Rouveen, Oude Rijksweg 485 | 21:32 | 22:32 |
Rouveen, Hervormde Kerk | 21:33 | 22:33 |
Rouveen, Oude Rijksweg 415 | 21:33 | 22:33 |
Rouveen, Oud Gereformeerde Kerk | 21:34 | 22:34 |
Rouveen, Conradsweg | 21:35 | 22:35 |
Rouveen, Schoolwijksweg | 21:35 | 22:35 |
Rouveen, Dekkersweg | 21:36 | 22:36 |
Staphorst, Vlakkenweg | 21:37 | 22:37 |
Staphorst, Geerligsland | 21:37 | 22:37 |
Staphorst, Jan Arendsland | 21:38 | 22:38 |
EBS bus dienstregeling - 40 (Staphorst Via Ziekenhuis)
De EBS bus dienstregeling voor de route 40, Staphorst Via Ziekenhuis, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Zwolle, Station naar Staphorst, Jan Arendsland station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 40, van Zwolle, Station naar Staphorst, Jan Arendsland, dagelijks om 12 uur 's nachts.