485
485 - Hamont Kerk Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Peer Pol Kip | 07:44 |
Peer Rijksbasisschool | 07:44 |
Peer Scholencampus | 07:45 |
Peer Rozenlaan | 07:47 |
Peer O.L. Vrouwlaan | 07:49 |
Peer Panhovenstraat | 07:51 |
Peer Manège | 07:53 |
Grote-Brogel Broekkantstraat | 07:55 |
Grote-Brogel Kiosk | 07:56 |
Grote-Brogel Schuttersstraat | 07:57 |
Grote-Brogel Kaulillerweg | 07:58 |
Grote-Brogel Breughel | 07:59 |
Grote-Brogel Telenstraat | 08:00 |
Kaulille Donkelstraat | 08:04 |
Kaulille Kerk | 08:06 |
Kaulille Belgebergstraat | 08:08 |
Kaulille Dorperheideweg | 08:10 |
Kaulille Industrieweg | 08:12 |
Hamont De Hoeven | 08:14 |
Hamont College | 08:16 |
Hamont Merelstraat | 08:17 |
Hamont Graanstraat | 08:19 |
Hamont Salvatorstraat | 08:21 |
Hamont Stadswaag | 08:22 |
Hamont Kerk | 08:23 |
De Lijn Bus dienstregeling - 485 (Hamont Kerk)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 485, Hamont Kerk, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Peer Pol Kip station naar Hamont Kerk station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.