519
519 - Station Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis | - | 09:52 | 10:52 | - | 13:52 | 14:52 | 15:52 |
Ugchelen, Richtersweg | - | 09:55 | 10:55 | - | 13:55 | 14:55 | 15:55 |
Ugchelen, G.P. Duuringlaan | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 |
Ugchelen, Heidehof | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:01 |
Ugchelen, De Ugchelse Kei | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 |
Ugchelen, Ugchelsegrensweg | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 |
Apeldoorn, Vlietweg | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 |
Apeldoorn, Staalweg | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 |
Apeldoorn, Ruimzichtlaan | 09:11 | 10:11 | 11:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 |
Apeldoorn, Hezeweg | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 |
Apeldoorn, Hoofdstraat | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 |
Apeldoorn, Station | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 |
Weekdagen Schema
Ugchelen, G.P. Duuringlaan | Ugchelen, Heidehof | Ugchelen, De Ugchelse Kei | Ugchelen, Ugchelsegrensweg | Apeldoorn, Vlietweg | Apeldoorn, Staalweg | Apeldoorn, Ruimzichtlaan | Apeldoorn, Hezeweg | Apeldoorn, Hoofdstraat | Apeldoorn, Station |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 | 07:01 | 07:02 | 07:03 | 07:07 | 07:09 | 07:11 | 07:13 | 07:15 | 07:20 |
07:52 | 07:55 | 08:00 | 08:01 | 08:02 | 08:03 | 08:07 | 08:09 | 08:11 | 08:13 |
08:52 | 08:55 | 09:00 | 09:01 | 09:02 | 09:03 | 09:07 | 09:09 | 09:11 | 09:13 |
09:52 | 09:55 | 10:00 | 10:01 | 10:02 | 10:03 | 10:07 | 10:09 | 10:11 | 10:13 |
10:52 | 10:55 | 11:00 | 11:01 | 11:02 | 11:03 | 11:07 | 11:09 | 11:11 | 11:13 |
11:52 | 11:55 | 12:00 | 12:01 | 12:02 | 12:03 | 12:07 | 12:09 | 12:11 | 12:13 |
12:52 | 12:55 | 13:00 | 13:01 | 13:02 | 13:03 | 13:07 | 13:09 | 13:11 | 13:13 |
13:52 | 13:55 | 14:00 | 14:01 | 14:02 | 14:03 | 14:07 | 14:09 | 14:11 | 14:13 |
14:52 | 14:55 | 15:00 | 15:01 | 15:02 | 15:03 | 15:07 | 15:09 | 15:11 | 15:13 |
15:52 | 15:55 | 16:00 | 16:01 | 16:02 | 16:03 | 16:07 | 16:09 | 16:11 | 16:13 |
16:52 | 16:55 | 17:00 | 17:01 | 17:02 | 17:03 | 17:07 | 17:09 | 17:11 | 17:13 |
17:52 | 17:55 | 18:00 | 18:01 | 18:02 | 18:03 | 18:07 | 18:09 | 18:11 | 18:13 |
EBS Bus dienstregeling - 519 (Station)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 519, Station, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis station naar Apeldoorn, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling.