57
57 - Liege Gare Des Guillemins - Quai F→Bierset Tnt Schema
Weekdagen Schema
Liege Gare Des Guillemins - Quai F | Glain Clinique du Montlégia | Ans Hôtel De Police | Grace-Hollogne Rue De L'Avenir | Grace-Hollogne Forem | Grace-Hollogne Reynolon | Grace-Hollogne Liège Logistics | Bierset Liège Airport | Bierset Tnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:16 | 05:21 | 05:26 | 05:28 | 05:30 | 05:31 | 05:32 | 05:35 | 05:38 |
06:16 | 06:22 | 06:27 | 06:30 | 06:32 | 06:33 | 06:34 | 06:37 | 06:40 |
07:16 | 07:24 | 07:30 | 07:34 | 07:36 | 07:37 | 07:38 | 07:41 | 07:43 |
08:16 | 08:24 | 08:30 | 08:34 | 08:36 | 08:37 | 08:38 | 08:41 | 08:43 |
09:16 | 09:22 | 09:27 | 09:30 | 09:32 | 09:33 | 09:34 | 09:37 | 09:40 |
10:16 | 10:22 | 10:27 | 10:30 | 10:32 | 10:33 | 10:34 | 10:37 | 10:40 |
11:16 | 11:22 | 11:27 | 11:30 | 11:32 | 11:33 | 11:34 | 11:37 | 11:39 |
12:16 | 12:22 | 12:27 | 12:30 | 12:32 | 12:33 | 12:34 | 12:37 | 12:39 |
13:16 | 13:22 | 13:27 | 13:30 | 13:32 | 13:33 | 13:34 | 13:37 | 13:40 |
14:16 | 14:22 | 14:27 | 14:30 | 14:32 | 14:33 | 14:34 | 14:37 | 14:40 |
15:16 | 15:23 | 15:29 | 15:32 | 15:34 | 15:35 | 15:36 | 15:39 | 15:42 |
16:16 | 16:24 | 16:30 | 16:34 | 16:36 | 16:37 | 16:38 | 16:41 | 16:44 |
17:16 | 17:24 | 17:30 | 17:34 | 17:36 | 17:37 | 17:38 | 17:41 | 17:44 |
18:16 | 18:24 | 18:30 | 18:33 | 18:35 | 18:36 | 18:37 | 18:40 | 18:43 |
19:16 | 19:22 | 19:27 | 19:30 | 19:32 | 19:33 | 19:34 | 19:37 | 19:40 |
20:16 | 20:21 | 20:26 | 20:28 | 20:30 | 20:31 | 20:32 | 20:35 | 20:38 |
21:16 | 21:21 | 21:26 | 21:28 | 21:30 | 21:31 | 21:32 | 21:35 | 21:38 |
22:16 | 22:21 | 22:26 | 22:28 | 22:30 | 22:31 | 22:32 | 22:35 | 22:38 |
23:16 | 23:21 | 23:26 | 23:28 | 23:30 | 23:31 | 23:32 | 23:35 | 23:38 |
zondag en zaterdag Schema
Liege Gare Des Guillemins - Quai F | Glain Clinique du Montlégia | Ans Hôtel De Police | Grace-Hollogne Rue De L'Avenir | Grace-Hollogne Forem | Grace-Hollogne Reynolon | Grace-Hollogne Liège Logistics | Bierset Liège Airport | Bierset Tnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 | 05:40 | 05:45 | 05:47 | 05:49 | 05:50 | 05:51 | 05:54 | 05:57 |
06:35 | 06:41 | 06:46 | 06:49 | 06:51 | 06:52 | 06:53 | 06:56 | 06:59 |
07:35 | 07:41 | 07:46 | 07:49 | 07:51 | 07:52 | 07:53 | 07:56 | 07:59 |
08:35 | 08:41 | 08:46 | 08:49 | 08:51 | 08:52 | 08:53 | 08:56 | 08:59 |
09:35 | 09:41 | 09:46 | 09:49 | 09:51 | 09:52 | 09:53 | 09:56 | 09:59 |
10:35 | 10:41 | 10:46 | 10:49 | 10:51 | 10:52 | 10:53 | 10:56 | 10:59 |
11:35 | 11:41 | 11:46 | 11:49 | 11:51 | 11:52 | 11:53 | 11:56 | 11:59 |
12:35 | 12:41 | 12:46 | 12:49 | 12:51 | 12:52 | 12:53 | 12:56 | 12:59 |
13:35 | 13:41 | 13:46 | 13:49 | 13:51 | 13:52 | 13:53 | 13:56 | 13:59 |
14:35 | 14:41 | 14:46 | 14:49 | 14:51 | 14:52 | 14:53 | 14:56 | 14:59 |
15:35 | 15:41 | 15:46 | 15:49 | 15:51 | 15:52 | 15:53 | 15:56 | 15:59 |
16:35 | 16:41 | 16:46 | 16:49 | 16:51 | 16:52 | 16:53 | 16:56 | 16:59 |
17:35 | 17:41 | 17:46 | 17:49 | 17:51 | 17:52 | 17:53 | 17:56 | 17:59 |
18:35 | 18:41 | 18:46 | 18:49 | 18:51 | 18:52 | 18:53 | 18:56 | 18:59 |
19:35 | 19:41 | 19:46 | 19:49 | 19:51 | 19:52 | 19:53 | 19:56 | 19:59 |
20:35 | 20:40 | 20:45 | 20:47 | 20:49 | 20:50 | 20:51 | 20:54 | 20:57 |
21:35 | 21:40 | 21:45 | 21:47 | 21:49 | 21:50 | 21:51 | 21:54 | 21:57 |
22:35 | 22:40 | 22:45 | 22:47 | 22:49 | 22:50 | 22:51 | 22:54 | 22:57 |
23:35 | 23:40 | 23:45 | 23:47 | 23:49 | 23:50 | 23:51 | 23:54 | 23:57 |
TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling - 57 (Liege Gare Des Guillemins - Quai F→Bierset Tnt)
De TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling voor de route 57, Liege Gare Des Guillemins - Quai F→Bierset Tnt, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Liege Gare Des Guillemins - Quai F station naar Bierset Tnt station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 57, van Liège naar Grâce-Hollogne, dagelijks om 12 uur 's nachts.