590
590 - Deventer Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nieuw-Heeten, 'T Pleintie | 09:13 | 10:20 | 11:24 | 12:40 | 13:45 | 15:01 | 16:07 | 17:27 |
Nieuw-Heeten, Bijvanksweg | 09:14 | 10:21 | 11:25 | 12:41 | 13:46 | 15:02 | 16:08 | 17:28 |
Nieuw-Heeten, Vlessendijk | 09:16 | 10:23 | 11:27 | 12:43 | 13:48 | 15:04 | 16:10 | 17:30 |
Okkenbroek, Koerselmansweg | 09:17 | 10:24 | 11:28 | 12:44 | 13:49 | 15:05 | 16:11 | 17:31 |
Okkenbroek, Kerk | 09:18 | 10:25 | 11:29 | 12:45 | 13:50 | 15:06 | 16:12 | 17:32 |
Okkenbroek, Okkenbroekerveldweg | 09:18 | 10:25 | 11:29 | 12:45 | 13:50 | 15:06 | 16:12 | 17:32 |
Okkenbroek, Ten Havesweg | 09:20 | 10:27 | 11:31 | 12:47 | 13:52 | 15:08 | 16:14 | 17:34 |
Okkenbroek, De Grote Brander | 09:20 | 10:27 | 11:31 | 12:47 | 13:52 | 15:08 | 16:14 | 17:34 |
Okkenbroek, Oostermaatsdijk | 09:21 | 10:28 | 11:32 | 12:48 | 13:53 | 15:09 | 16:15 | 17:35 |
Lettele, Lettele | 09:24 | 10:31 | 11:35 | 12:51 | 13:56 | 15:12 | 16:18 | 17:38 |
Lettele, Doldermansweg | 09:25 | 10:32 | 11:36 | 12:52 | 13:57 | 15:13 | 16:19 | 17:39 |
Lettele, Schooldijk | 09:27 | 10:34 | 11:38 | 12:54 | 13:59 | 15:15 | 16:21 | 17:41 |
Deventer, Nieuwedijk | 09:28 | 10:35 | 11:39 | 12:55 | 14:00 | 15:16 | 16:22 | 17:42 |
Deventer, Croddenbrug | 09:29 | 10:36 | 11:40 | 12:56 | 14:01 | 15:17 | 16:23 | 17:43 |
Deventer, Wijtenhorst | 09:31 | 10:38 | 11:42 | 12:58 | 14:03 | 15:19 | 16:25 | 17:45 |
Deventer, Ziekenhuis | 09:33 | 10:40 | 11:44 | 13:00 | 14:05 | 15:21 | 16:27 | 17:47 |
Deventer, De Bekkumer | 09:34 | 10:41 | 11:45 | 13:01 | 14:06 | 15:22 | 16:28 | 17:48 |
Deventer, Dapperstraat | 09:37 | 10:44 | 11:48 | 13:04 | 14:09 | 15:25 | 16:31 | 17:51 |
Deventer, Schurenstraat | 09:40 | 10:47 | 11:51 | 13:07 | 14:12 | 15:28 | 16:34 | 17:54 |
Deventer, Station | 09:43 | 10:50 | 11:54 | 13:10 | 14:15 | 15:31 | 16:37 | 17:57 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 | Vertrek #10 | Vertrek #11 | Vertrek #12 | Vertrek #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nieuw-Heeten, 'T Pleintie | 06:52 | 07:54 | 09:13 | 10:20 | 11:24 | 12:40 | 13:45 | 15:01 | - | 16:07 | 16:44 | 17:27 | 18:34 |
Nieuw-Heeten, Bijvanksweg | 06:53 | 07:55 | 09:14 | 10:21 | 11:25 | 12:41 | 13:46 | 15:02 | - | 16:08 | 16:45 | 17:28 | 18:35 |
Nieuw-Heeten, Vlessendijk | 06:55 | 07:57 | 09:16 | 10:23 | 11:27 | 12:43 | 13:48 | 15:04 | - | 16:10 | 16:47 | 17:30 | 18:37 |
Okkenbroek, Koerselmansweg | 06:56 | 07:58 | 09:17 | 10:24 | 11:28 | 12:44 | 13:49 | 15:05 | - | 16:11 | 16:48 | 17:31 | 18:38 |
Okkenbroek, Kerk | 06:57 | 07:59 | 09:18 | 10:25 | 11:29 | 12:45 | 13:50 | 15:06 | - | 16:12 | 16:49 | 17:32 | 18:39 |
Okkenbroek, Okkenbroekerveldweg | 06:57 | 07:59 | 09:18 | 10:25 | 11:29 | 12:45 | 13:50 | 15:06 | - | 16:12 | 16:49 | 17:32 | 18:39 |
Okkenbroek, Ten Havesweg | 06:59 | 08:01 | 09:20 | 10:27 | 11:31 | 12:47 | 13:52 | 15:08 | 15:43 | 16:14 | 16:51 | 17:34 | 18:41 |
Okkenbroek, De Grote Brander | 06:59 | 08:01 | 09:20 | 10:27 | 11:31 | 12:47 | 13:52 | 15:08 | 15:43 | 16:14 | 16:51 | 17:34 | 18:41 |
Okkenbroek, Oostermaatsdijk | 07:00 | 08:02 | 09:21 | 10:28 | 11:32 | 12:48 | 13:53 | 15:09 | 15:44 | 16:15 | 16:52 | 17:35 | 18:42 |
Lettele, Lettele | 07:03 | 08:05 | 09:24 | 10:31 | 11:35 | 12:51 | 13:56 | 15:12 | 15:47 | 16:18 | 16:55 | 17:38 | 18:45 |
Lettele, Doldermansweg | 07:04 | 08:06 | 09:25 | 10:32 | 11:36 | 12:52 | 13:57 | 15:13 | 15:48 | 16:19 | 16:56 | 17:39 | 18:46 |
Lettele, Schooldijk | 07:06 | 08:08 | 09:27 | 10:34 | 11:38 | 12:54 | 13:59 | 15:15 | 15:50 | 16:21 | 16:58 | 17:41 | 18:48 |
Deventer, Nieuwedijk | 07:07 | 08:09 | 09:28 | 10:35 | 11:39 | 12:55 | 14:00 | 15:16 | 15:51 | 16:22 | 16:59 | 17:42 | 18:49 |
Deventer, Croddenbrug | 07:08 | 08:10 | 09:29 | 10:36 | 11:40 | 12:56 | 14:01 | 15:17 | 15:52 | 16:23 | 17:00 | 17:43 | 18:50 |
Deventer, Wijtenhorst | 07:10 | 08:12 | 09:31 | 10:38 | 11:42 | 12:58 | 14:03 | 15:19 | 15:54 | 16:25 | 17:02 | 17:45 | 18:52 |
Deventer, Ziekenhuis | 07:12 | 08:15 | 09:34 | 10:40 | 11:44 | 13:00 | 14:05 | 15:21 | 15:56 | 16:27 | 17:04 | 17:47 | 18:54 |
Deventer, De Bekkumer | 07:13 | 08:16 | 09:35 | 10:41 | 11:45 | 13:01 | 14:06 | 15:22 | 15:57 | 16:29 | 17:06 | 17:49 | 18:55 |
Deventer, Dapperstraat | 07:16 | 08:20 | 09:39 | 10:44 | 11:48 | 13:04 | 14:09 | 15:25 | 16:00 | 16:33 | 17:10 | 17:53 | 18:58 |
Deventer, Schurenstraat | 07:19 | 08:23 | 09:42 | 10:47 | 11:51 | 13:07 | 14:12 | 15:28 | 16:03 | 16:36 | 17:13 | 17:56 | 19:01 |
Deventer, Station | 07:22 | 08:26 | 09:45 | 10:50 | 11:54 | 13:10 | 14:15 | 15:31 | 16:06 | 16:39 | 17:16 | 17:59 | 19:04 |
EBS Bus dienstregeling - 590 (Deventer)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 590, Deventer, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Nieuw-Heeten, 'T Pleintie station naar Deventer, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 590, van Raalte naar Deventer, dagelijks om 12 uur 's nachts.