597
597 - Beerzerveld Schema vrijdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Hardenberg, Station - 07:40 - 11:32 13:32 15:32 17:32 Hardenberg, Gemeentehuis - - - 11:34 13:34 15:34 17:34 Hardenberg, Molenplein - - - 11:35 13:35 15:35 17:35 Hardenberg, Rheezerweg - - - 11:36 13:36 15:36 17:36 Hardenberg, Meteoorlaan - - - 11:37 13:37 15:37 17:37 Hardenberg, Clara Feyoena Heem - - - 11:38 13:38 15:38 17:38 Rheeze, Camping Kleine Belties - - - 11:39 13:39 15:39 17:39 Rheeze, Camping De Zandstuve - - - 11:40 13:40 15:40 17:40 Rheeze, Familiecamping De Belten - - - 11:42 13:42 15:42 17:42 Rheeze, Camping De Oldemeijer - - - 11:42 13:42 15:42 17:42 Rheeze, Camp. De Vechtstr./'T Veld - - - 11:42 13:42 15:42 17:42 Rheeze, Ringweg - - - 11:44 13:44 15:44 17:44 Rheeze, Rheezerkamp/Overweg - - - 11:44 13:44 15:44 17:44 Diffelen, De Gloepe - - - 11:46 13:46 15:46 17:46 Marienberg, Station - 07:50 08:50 11:50 13:50 15:50 17:50 Beerze, Oude Beerzerweg 07:07 07:52 08:52 11:52 13:52 15:52 17:52 Beerze, Campings 07:08 07:53 08:53 11:53 13:53 15:53 17:53 Beerze, Beerzerpoort 07:10 07:55 08:55 11:55 13:55 15:55 17:55 Beerze, Beerzerhooiweg 07:12 07:57 08:57 11:57 13:57 15:57 17:57 Beerzerhaar, Waaijerinkweg 07:14 07:59 08:59 11:59 13:59 15:59 17:59 Beerzerhaar, Schuurmanstraat 07:20 08:05 09:05 12:05 14:05 16:05 18:05 Beerzerveld, Cafe 07:22 08:07 09:07 12:07 14:07 16:07 18:07
zaterdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Vertrek #8 Vertrek #9 Hardenberg, Station - 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 Hardenberg, Ziekenhuis - 10:34 - 12:34 - 14:34 - 16:34 - Hardenberg, Gemeentehuis - - 11:34 - 13:34 - 15:34 - 17:34 Hardenberg, Molenplein - - 11:35 - 13:35 - 15:35 - 17:35 Hardenberg, Rheezerweg - - 11:36 - 13:36 - 15:36 - 17:36 Hardenberg, Wavin - 10:35 - 12:35 - 14:35 - 16:35 - Hardenberg, Handelsstraat - 10:35 - 12:35 - 14:35 - 16:35 - Hardenberg, De Nieuwe Haven - 10:36 - 12:36 - 14:36 - 16:36 - Brucht, Broekdijk - 10:37 - 12:37 - 14:37 - 16:37 - Brucht, Kanaalweg West - 10:38 - 12:38 - 14:38 - 16:38 - Hardenberg, Meteoorlaan - - 11:37 - 13:37 - 15:37 - 17:37 Hardenberg, Clara Feyoena Heem - - 11:38 - 13:38 - 15:38 - 17:38 Rheeze, Camping Kleine Belties - - 11:39 - 13:39 - 15:39 - 17:39 Rheeze, Camping De Zandstuve - - 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40 Rheeze, Familiecamping De Belten - - 11:42 - 13:42 - 15:42 - 17:42 Brucht, 'T Vonder - 10:40 - 12:40 - 14:40 - 16:40 - Rheeze, Camping De Oldemeijer - - 11:42 - 13:42 - 15:42 - 17:42 Rheeze, Camp. De Vechtstr./'T Veld - - 11:42 - 13:42 - 15:42 - 17:42 Rheeze, Ringweg - - 11:44 - 13:44 - 15:44 - 17:44 Rheeze, Rheezerkamp/Overweg - - 11:44 - 13:44 - 15:44 - 17:44 Diffelen, De Gloepe - - 11:46 - 13:46 - 15:46 - 17:46 Bergentheim, Kanaalbrug - 10:41 - 12:41 - 14:41 - 16:41 - Bergentheim, Stationsweg - 10:42 - 12:42 - 14:42 - 16:42 - Marienberg, Station - 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 Beerze, Oude Beerzerweg 09:53 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 Beerze, Campings 09:54 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 Beerze, Beerzerpoort 09:56 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 Beerze, Beerzerhooiweg 09:58 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 Beerzerhaar, Waaijerinkweg 10:00 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 Beerzerhaar, Schuurmanstraat 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 Beerzerveld, Cafe 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
maandag tot donderdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Vertrek #8 Vertrek #9 Vertrek #10 Vertrek #11 Vertrek #12 Hardenberg, Station - 07:40 - 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 Hardenberg, Ziekenhuis - - - 09:34 10:34 - 12:34 - 14:34 - 16:34 - Hardenberg, Gemeentehuis - - - - - 11:34 - 13:34 - 15:34 - 17:34 Hardenberg, Molenplein - - - - - 11:35 - 13:35 - 15:35 - 17:35 Hardenberg, Rheezerweg - - - - - 11:36 - 13:36 - 15:36 - 17:36 Hardenberg, Wavin - - - 09:35 10:35 - 12:35 - 14:35 - 16:35 - Hardenberg, Handelsstraat - - - 09:35 10:35 - 12:35 - 14:35 - 16:35 - Hardenberg, De Nieuwe Haven - - - 09:36 10:36 - 12:36 - 14:36 - 16:36 - Brucht, Broekdijk - - - 09:37 10:37 - 12:37 - 14:37 - 16:37 - Brucht, Kanaalweg West - - - 09:38 10:38 - 12:38 - 14:38 - 16:38 - Hardenberg, Meteoorlaan - - - - - 11:37 - 13:37 - 15:37 - 17:37 Hardenberg, Clara Feyoena Heem - - - - - 11:38 - 13:38 - 15:38 - 17:38 Rheeze, Camping Kleine Belties - - - - - 11:39 - 13:39 - 15:39 - 17:39 Rheeze, Camping De Zandstuve - - - - - 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40 Rheeze, Familiecamping De Belten - - - - - 11:42 - 13:42 - 15:42 - 17:42 Brucht, 'T Vonder - - - 09:40 10:40 - 12:40 - 14:40 - 16:40 - Rheeze, Camping De Oldemeijer - - - - - 11:42 - 13:42 - 15:42 - 17:42 Rheeze, Camp. De Vechtstr./'T Veld - - - - - 11:42 - 13:42 - 15:42 - 17:42 Rheeze, Ringweg - - - - - 11:44 - 13:44 - 15:44 - 17:44 Rheeze, Rheezerkamp/Overweg - - - - - 11:44 - 13:44 - 15:44 - 17:44 Diffelen, De Gloepe - - - - - 11:46 - 13:46 - 15:46 - 17:46 Bergentheim, Kanaalbrug - - - 09:41 10:41 - 12:41 - 14:41 - 16:41 - Bergentheim, Stationsweg - - - 09:42 10:42 - 12:42 - 14:42 - 16:42 - Marienberg, Station - 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 Beerze, Oude Beerzerweg 07:07 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 Beerze, Campings 07:08 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 Beerze, Beerzerpoort 07:10 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 Beerze, Beerzerhooiweg 07:12 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 Beerzerhaar, Waaijerinkweg 07:14 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 Beerzerhaar, Schuurmanstraat 07:20 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 Beerzerveld, Cafe 07:22 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
EBS Bus dienstregeling - 597 (Beerzerveld) De EBS Bus dienstregeling voor de route 597, Beerzerveld, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Hardenberg, Station naar Beerzerveld, Cafe station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling.
Laatst geüpdatet op 6 mei 2024
597 Alternatieve Richtingsschema's