61 - Florennes Gare D'Autobus Quai 8→Ermeton-Sur-Biert Place Schema
dinsdag, donderdag en vrijdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Florennes Gare D'Autobus Quai 12
12:24
16:25
16:55
Florennes Place De La Chapelle
12:24
16:25
16:55
Florennes Pont
12:24
16:25
16:55
Florennes Zoning
12:27
16:28
16:58
Florennes Pavillon Gare
12:28
16:29
16:59
Florennes Ferme Pavillon
12:29
16:30
17:00
Stave Les Pottiats
12:30
16:31
17:01
Stave Try Marie
12:31
16:32
17:02
Stave Gare
12:32
-
17:03
Stave Centre
12:33
-
17:04
Stave Maison Communale
12:34
-
17:05
Biesmeree Chapelle
12:36
-
17:07
Biesmeree Place
12:37
-
17:08
Biesmeree Rue De Terwagne
12:37
-
-
Mettet Saint-Donat Carrefour
-
16:36
-
Biesmeree Gare
-
-
17:08
Biesmeree Rue du Fourneau
12:39
-
-
Furnaux Moulin
12:41
-
-
Biesmeree La Crotteuse
-
-
17:09
Furnaux Place
-
16:42
17:13
Furnaux Centre
-
16:42
17:14
Furnaux Rue De Fenal
-
16:43
17:14
Furnaux Moulin
-
16:44
17:15
Ermeton-Sur-Biert Gare - Dépôt Tec
12:42
16:45
17:16
Ermeton-Sur-Biert Route du Couvent
12:43
16:46
17:17
Ermeton-Sur-Biert Château
12:44
16:46
17:17
Ermeton-Sur-Biert Place
12:44
16:47
17:18
woensdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Florennes Gare D'Autobus Quai 12
12:24
16:55
Florennes Place De La Chapelle
12:24
16:55
Florennes Pont
12:24
16:55
Florennes Zoning
12:27
16:58
Florennes Pavillon Gare
12:28
16:59
Florennes Ferme Pavillon
12:29
17:00
Stave Les Pottiats
12:30
17:01
Stave Try Marie
12:31
17:02
Stave Gare
-
17:03
Stave Centre
-
17:04
Stave Maison Communale
-
17:05
Biesmeree Chapelle
-
17:07
Biesmeree Place
-
17:08
Mettet Saint-Donat Carrefour
12:34
-
Biesmeree Gare
-
17:08
Biesmeree La Crotteuse
-
17:09
Furnaux Place
12:38
17:13
Furnaux Centre
12:38
17:14
Furnaux Rue De Fenal
12:38
17:14
Furnaux Moulin
12:39
17:15
Ermeton-Sur-Biert Gare - Dépôt Tec
12:40
17:16
Ermeton-Sur-Biert Route du Couvent
12:41
17:17
Ermeton-Sur-Biert Château
12:41
17:17
Ermeton-Sur-Biert Place
12:41
17:18
maandag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Florennes Gare D'Autobus Quai 12
12:15
16:55
Florennes Place De La Chapelle
12:15
16:55
Florennes Pont
12:15
16:55
Florennes Zoning
12:18
16:58
Florennes Pavillon Gare
12:19
16:59
Florennes Ferme Pavillon
12:20
17:00
Stave Les Pottiats
12:21
17:01
Stave Try Marie
12:22
17:02
Stave Gare
12:23
17:03
Stave Centre
12:24
17:04
Stave Maison Communale
12:25
17:05
Biesmeree Chapelle
12:27
17:07
Biesmeree Place
12:28
17:08
Biesmeree Gare
12:28
17:08
Biesmeree La Crotteuse
12:29
17:09
Furnaux Place
12:33
17:13
Furnaux Centre
12:34
17:14
Furnaux Rue De Fenal
12:34
17:14
Furnaux Moulin
12:35
17:15
Ermeton-Sur-Biert Gare - Dépôt Tec
12:36
17:16
Ermeton-Sur-Biert Route du Couvent
12:37
17:17
Ermeton-Sur-Biert Château
12:37
17:17
Ermeton-Sur-Biert Place
12:37
17:18
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 61 (Florennes Gare D'Autobus Quai 8→Ermeton-Sur-Biert Place)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 61, Florennes Gare D'Autobus Quai 8→Ermeton-Sur-Biert Place, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Florennes Gare D'Autobus Quai 12 station naar Ermeton-Sur-Biert Place station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 61, van Florennes Gare D'Autobus Quai 12 naar Ermeton-Sur-Biert Place, dagelijks om 12 uur 's nachts.